Povezane vesti
DOM ZDRAVLJA: U kovid ambulantu dolazi čak 25% građana bez simptoma bolesti, žele samo da se testiraju
Moj Novi Sad 17.11.2020
Od kada je 4. novembra ove godine objekat Doma zdravlja "Novi Sad" na Novom naselju postao jedina kovid ambulanta u gradu, zaposleni se svakog dana susreću sa sve većim brojem građana koji u njega dolaze. Međutim, u Domu zdravlja primećuju da čak 25%… »
Apel Doma zdravlja Novi Sad: Samo sa simptomima na pregled
Dnevnik 17.11.2020
Novosadski Dom zdravlja izdao je saopštenje u kome mole građane da ne dolaze u kovid ambulantu ako ne osećaju simptome bolesti. Od kada je Dom zdravlja “Novi Sad” na Novom naselju postao jedina kovid ambulanta, svakog dana zaposleni se suočavaju sa sve… »
Vesti dana »
FOTO Ofsajd ili ne: Brutalna krađa protiv Irana ili je sve čisto?
Sport klub pre 46 minutajoš 32 povezane
Haos u Urugvaju posle debakla: Bijelsa vikao pred kamerom, zvezde tima u sukobu sa selektorom
RTS pre 1 satjoš 30 povezanih
Hitno upozorenje RHMZ-a: Za područje Srbije opasnost od veoma visokih temperatura
Euronews pre 6 minutajoš 15 povezanih
Deonica Moravskog koridora od Preljine do Adrana od 9 časova otvara se za saobraćaj
RTV pre 56 minutajoš 10 povezanih
Selektor Norveške šokirao svet! Objasnio je nakon debakla od Francuske zašto je to uradio!
Kurir pre 2 satajoš 18 povezanih


