Povezane vesti

YU legenda: Srbi imaju najbolji tim s prostora SFRJ, ali..

YU legenda: Srbi imaju najbolji tim s prostora SFRJ, ali..

Nova 17.11.2020
Legendarni fudbaler iz perioda stare Jugoslavije, Faruk Hadžibegić, ne može da shvati neuspehe reprezentacije Srbije. “Mislim da reprezentacija Srbija ima najbolji tim na prostoru bivše SFRJ, nije mi najjasnije šta se dogodilo protiv Škotske, ali… »
Selektor Crne Gore: ‘Srbija ima najbolju reprezentaciju na prostoru bivše SFRJ’

Selektor Crne Gore: ‘Srbija ima najbolju reprezentaciju na prostoru bivše SFRJ’

Hot sport 17.11.2020
Selektor Crne Gore Faruk Hadžibegić, smatra da reprezentacija Srbije ima najbolji tim na prostoru bivše SFRJ. Fudbaleri Srbije nisu se plasirali na Evropsko prvenstvo 2021. godine, pošto su posle 1:1 u Beogradu i boljeg izvođenja penala Škoti bili… »
Posle kritika stigle i pohvale: „Srbija ima najbolju ekipu na celom prostoru bivše Jugoslavije“

Posle kritika stigle i pohvale: „Srbija ima najbolju ekipu na celom prostoru bivše Jugoslavije“

Vesti online 17.11.2020
Nakon gomile kritika na račun „Orlova“, stigle su i pohvale iz komšiluka. Faruk Hadžibegić bivši jugoslovenski reprezentativac i aktuelni selektor Crne Gore govorio je pohvalno o reprezentaciji Srbije. – Srbija ima najbolju ekipu na celom… »
Trener Crne Gore iznenađen eliminacijom orlova: Srbija je najkvalitetniji tim na našim prostorima

Trener Crne Gore iznenađen eliminacijom orlova: Srbija je najkvalitetniji tim na našim prostorima

Večernje novosti 17.11.2020
SELEKTOR fudbalske reprezentacije Crne Gore Faruk Hadžibegić izjavio je da Srbija ima najbolji tim na prostoru bivše SFRJ. "Orlovi" nisu uspeli da se domognu Evropskog prvenstva, pošto su u finalu baraža Lige nacije eliminisani od Šktoske sa 2:1… »
Hadžibegić: Srbija ima najbolji tim na prostoru SFRJ, ali...

Hadžibegić: Srbija ima najbolji tim na prostoru SFRJ, ali...

Sportski žurnal 17.11.2020
Mislim da reprezentacija Srbija ima najbolji tim na prostoru bivše SFRJ, nije mi najjasnije šta se dogodilo protiv Škotske, ali negde se moglo i pretpostaviti da bi se mogao desiti neplaniran rezultat, izjavio je selektor Crne Gore Faruk Hadžibegić… »

Vesti dana »