Povezane vesti
Srbija razmatra smanjenje PDV-a za ugostitelje zbog pandemije
Slobodna Evropa 17.11.2020
Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija Srbije (MTTT) saopštilo je da je pokrenulo inicijativu za smanjenje poreza da dodatu vrednost (PDV) u ugostiteljstvu, pružanju usluga ishrane, sa 20 odsto na 10 odsto. „Uvođenje takozvanog COVID-19 PDV-a… »
Ugostiteljima smanjuju porez: PDV 10% umesto 20%
Nova 17.11.2020
Ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić saopštila je da je resorno ministarstvo pokrenulo inicijativu za smanjenje PDV-a u ugostiteljstvu - pružanju usluga ishrane - sa 20 odsto na 10 odsto. “Uvođenje tzv. Kovid PDV-a po ugledu na… »
Vesti dana »
Pogledajte hapšenje policajaca zbog nestanka Kekinog čoveka! Evo šta im se sastavlja na teret u slučaju Aleksandra Nešovića (video)
Kurir pre 56 minutajoš 78 povezanih
Incident kod Pravnog fakulteta: Vozilo udarilo starijeg muškarca koji je blokirao raskrsnicu, okupljeni mu razlupali automobil
Blic pre 51 minutajoš 76 povezanih
Rukometaši Srbije svesni da su mogli više protiv Mađara: "Šteta zbog samo dva gola razlike"
Telegraf pre 2 satajoš 40 povezanih
Hepatitis A otkriven u zamrznutom voću iz Požege: nadležne službe pokrenule kontrole
Glas Zapadne Srbije pre 7 satijoš 27 povezanih



