Povezane vesti
Fabrici: Ne dovodimo u pitanje vojnu neutralnost Srbije, politička nešto drugo
N1 Info 17.11.2020
"Ne dovodimo u pitanje vojnu neutralnost Srbije, ali je politička neutralnost nešto drugo. Srbija na evropskom putu treba da se približi politici EU, koja nije politički neutralna", izjavio je šef Delegacije Evropske unije u Srbiji Sem Fabrici… »
Fabrici: EU ne dovodi u pitanje vojnu neutralnost Srbije, ali je politička nešto drugo
Novi magazin 17.11.2020
Šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Sem Fabrici (Fabrizi) izjavio je da EU ne dovodi u pitanje vojnu neutralnost Srbije, ali je politička neutralnost nešto drugo i dodao da Srbija na evropskom putu treba da se približi politici Unije. Šef… »
Fabrici: Ne dovodimo u pitanje vojnu neutralnost Srbije, ali je politička nešto drugo
Slobodna Evropa 17.11.2020
„Ne dovodimo u pitanje vojnu neutralnost Srbije, ali je politička neutralnost nešto drugo. Srbija na evropskom putu treba da se približi politici EU, koja nije politički neutralna“, izjavio je šef Delegacije Evropske unije (EU) u Srbiji Sem… »
Fabrici: Srbija mnogo doprinela bezbednosnom mehanizmu Unije
RTS 17.11.2020
Šef delegacije Evropske unije u Srbiji, Sem Fabrici, rekao je da Brisel poštuje odluku Srbije o vojnoj neutralnosti, ali i naglasio da je Srbija mnogo doprinela bezbednosnom mehanizmu Unije. Sem Fabrici je rekao da je proširenje EU investicija u… »
Vesti dana »

Dvadeset šest godina od NATO bombardovanja: Tačan broj žrtava još uvek nepoznat (FOTO)
Insajder pre 32 minutajoš 14 povezanih

Oglasila se majka poginulog pevača: Oprostila se od sina potresnim rečima, nižu se poruke saučešća
Mondo pre 59 minutajoš 7 povezanih

Nova runda pregovora u Rijadu - SAD, Ukrajina i Rusija korak bliže mirnom rešenju
RTS pre 2 minutajoš 3 povezane