Povezane vesti

U niškom Domu zdravlja ćute o tome ko je odgovoran zbog slučaja sa UV lampama

U niškom Domu zdravlja ćute o tome ko je odgovoran zbog slučaja sa UV lampama

N1 Info 17.11.2020
"Meni još uvek vid nije dobro. Strašno mi je krivo što negiraju i lažu, a pritom su to zdravstveni radnici", kaže za Južne vesti Nišlijka na do sada jedini odgovor iz Doma zdravlja, da UV lampe uključuju samo noću i da nisu bile uključene kada… »
Pošli u kovid ambulantu, završili kod očnog! Više pacijenata u Nišu se požalilo da su dobili opekotine od UV lampi

Pošli u kovid ambulantu, završili kod očnog! Više pacijenata u Nišu se požalilo da su dobili opekotine od UV lampi

Blic 17.11.2020
Tokom noći je više pacijenata odlazilo sa bolom i crvenilom na Očnu kliniku u Nišu, potvrđuju lekari, kao i pacijenti koji kažu da su opekotine dobili od UV lampe za dezinfekciju vazduha u niškom Domu zdravlja. Lampe su na više lokacija, najviše… »
UV lampe efikasne protiv virusa, ali opasne za ljude - iz Doma zdravlja ćute o tome ko je odgovoran

UV lampe efikasne protiv virusa, ali opasne za ljude - iz Doma zdravlja ćute o tome ko je odgovoran

Južne vesti 17.11.2020
"Meni još uvek vid nije dobro. Strašno mi je krivo što negiraju i lažu, a pritom su to zdravstveni radnici." - kaže Nišlijka na do sada jedini odgovor iz Doma zdravlja, da UV lampe uključuju samo noću i da nisu bile uključene kada su tu… »

Vesti dana »