Povezane vesti

Zbog stavova ljudi poput Darka Lazića, korona kosi živote

Zbog stavova ljudi poput Darka Lazića, korona kosi živote

Nova 18.11.2020
Iako živimo u vremenu kada više ništa nije sigurno, poznati pevač Darko Lazić ubeđen je da se neće zaraziti koronom jer, kako kroz šalu kaže, čim se virus pojavio, prvo je pobegao od pevača. Pandemija koronavirusa i dalje traje, i niko ne zna… »
Korona virus se pojavio i pobegao od mene: Darko Lazić šokirao izjavom usred pandemije!

Korona virus se pojavio i pobegao od mene: Darko Lazić šokirao izjavom usred pandemije!

Mondo 18.11.2020
Pevač o aktuelnim merama i korona virusu. Pevač o aktuelnim merama i korona virusu. Stanje sa korona virusom u Srbiji je sve ozbiljnije, stoga se non stop uvode nove mere u cilju suzbijanja istog, a Darko Lazić siguran je da se neće zaraziti. Pevač… »
Darko Lazić je siguran da se neće zaraziti koronom: Folker šokira izjavama u jeku pandemije virusa

Darko Lazić je siguran da se neće zaraziti koronom: Folker šokira izjavama u jeku pandemije virusa

Blic 18.11.2020
Pandemija opasnog korona virusa uveliko traje, te se non-stop uvode nove mere u cilju suzbijanja istog, a folker Darko Lazić siguran je da se neće zaraziti, te je kazao šta ima na ovu temu. - Gde god da sam pevao u prethodnom periodu bila je distanca i… »

Vesti dana »