Povezane vesti

Teniska "revolucija" podelila Đokovića i Nadala

Teniska "revolucija" podelila Đokovića i Nadala

Sportske.net 18.11.2020
Novak Đoković i Rafael Nadal su veliki rivali na terenu, međutim van terena su ipak prijatelji - koliko se to može na vrhunskom nivou. I pored toga, njihovi stavovi u vezi "Hok-aj" sistema na završnom turniru u Londonu su različiti. Najbolji teniser… »
Novak u klin, Nadal u ploču: Neću da se svađam sa Đokovićem

Novak u klin, Nadal u ploču: Neću da se svađam sa Đokovićem

Mozzart sport 18.11.2020
Dvojica najboljih tenisera današnjice imaju različito mišljenje u vezi sa linijskim sudijama. Na završnom mastersu u Londonu nema linijskih sudija. "Hok-aj" sistem obavlja posao. To je podržao najbolji teniser današnjice Novak Đoković. Da li zbog… »
Nadal neće svađu s Noletom ali... se svađa: Video sam šta je Đoković rekao

Nadal neće svađu s Noletom ali... se svađa: Video sam šta je Đoković rekao

Večernje novosti 18.11.2020
NAJBOLjI teniseri sveta nalaze se u takozvanom mehuru u O2 Areni u Londonu, gde se, izolovani od vanjskog sveta, bore za titulu na Finalnom ATP turniru godine. Kako bi u mehuru bilo što manje ljudi, ATP je odlučio da na turniru ne budu prisutne linijske… »
‘Video sam šta je Đoković rekao’: Rafael Nadal ponovo potkačio Novaka – ‘Ne želim svađu’

‘Video sam šta je Đoković rekao’: Rafael Nadal ponovo potkačio Novaka – ‘Ne želim svađu’

Hot sport 18.11.2020
Španski teniser Rafael Nadal prokomentarisao je činjenicu da na Završnom Mastersu nema linijskih sudija. Umesto ljudi, taj posao obavlja ‘hok-aj’ sistem, čiju je upotrebu nedavno podržao i prvi teniser sveta Novak Đoković. Kada se govori o ovoj… »
Nadal ne želi svađu s Novakom: "Video sam šta je Đoković rekao, ali..."

Nadal ne želi svađu s Novakom: "Video sam šta je Đoković rekao, ali..."

Mondo 18.11.2020
Sve više se razlikuju njihovi stavovi. Sve više se razlikuju njihovi stavovi. Najbolji teniseri sveta Novak Đoković i Rafael Nadal imaju različite poglede na budućnost tenisa. Prvo se nisu složili oko dužine trajanja mečeva na grend slemovima… »

Vesti dana »