Povezane vesti

"Znao sam da ću se: Vratiti!" Markus Pejdž, skromni junak Partizanovog podviga: Sad sam to bio ja, sutra će neko drugi!

"Znao sam da ću se: Vratiti!" Markus Pejdž, skromni junak Partizanovog podviga: Sad sam to bio ja, sutra će neko drugi!

Sportal blic 18.11.2020
, a jedan od junaka trećeg trijumfa crno-belih u Evrokupu bio je . Amerikanac je ubacio 25 poena, uz neverovatan šut za tri poena, jer je od deset pokušaja, osam puta pogodio. Pejdž je istakao da je srećan zbog trijumfa, te da je učinak ekipe… »
Ne igrajte se sa Pejdžom, stići će vam pakleni odgovor

Ne igrajte se sa Pejdžom, stići će vam pakleni odgovor

Nova 18.11.2020
Košarkaš Partizana Markus Pejdž ima više razloga da bude srećan zbog pobede protiv Uniksa u 8. kolu Evrokupa. Crno-beli su sinoć posle drame u završnici meča uspeli da pobede goste iz Kazanja 89:86, za treći trijumf u Evrokupu, čime su im se… »
‘Bitno je da napredujemo’: Zagorca nakon sinoćnje pobede jedna stvar posebno raduje!

‘Bitno je da napredujemo’: Zagorca nakon sinoćnje pobede jedna stvar posebno raduje!

Hot sport 18.11.2020
Košarkaši Partizana pobedili su Uniks u meču 7. kola Evrokupa rezultatom 89:86. Velika borba donela veliki trijumf protiv Uniksa! U Hali sportova ‘Ranko Žeravica’, Parni valjak je savladao ruski tim sa 89:86 u osmom kolu Evrokupa. Najzaslužniji… »
Željko Obradović gledao naslednike

Željko Obradović gledao naslednike

Sportski žurnal 18.11.2020
Parni valjak je sa 89:86 pobedio UNIKS u meču 8. kola A grupe Evrokupa. Na praznim tribinama dvorane „Ranko Žeravica“, u društvu predsednika Partizana, Ostoje Mijailovića, bio je i Željko Obradović. Istinska legenda crno-belih, jedini trener… »
Partizan napreduje, to je jasno: Ovo je put kojim bi trebalo da idemo!

Partizan napreduje, to je jasno: Ovo je put kojim bi trebalo da idemo!

Mondo 18.11.2020
Sjajna pobeda protiv Uniksa za makar jednu mirnu noć. Sjajna pobeda protiv Uniksa za makar jednu mirnu noć Sjajna utakmica, sjajni protivnici i na kraju pobeda Partizana protiv Uniksa 88:86, značajna na mnogo načina. Svi su dali svoj doprinos, svi su… »

Vesti dana »