Povezane vesti

Sandra Afrika o ubijenoj pevačici: Zoran ju je gledao kao malo vode na dlanu

Sandra Afrika o ubijenoj pevačici: Zoran ju je gledao kao malo vode na dlanu

Vesti online 18.11.2020
Sandra Afrika otvorila je dušu za domaće medije i otkrila neke od tajni iz svog života. Pevačica tvrdi da je njen put od igračice do pevačice bio trnovit zbog čega je već u osnom razredu krenula da igra po klubovima. Ona je prvi put posle četiri… »
"Samo ja znam istinu o zoranu i jeleni Marjanović": Sandra Afrika otkrila kakav brak su imali: "Nisam htela to nikome da…

"Samo ja znam istinu o zoranu i jeleni Marjanović": Sandra Afrika otkrila kakav brak su imali: "Nisam htela to nikome da…

Blic 18.11.2020
Pevačica Sandra Prodanović, poznatija kao Sandra Afrika je prvi put, četiri i po godine posle smrti svoje prijateljice Jelene Marjanović, otkrila kakav brak je pokojna pevačica imala sa suprugom Zoranom. - Sa Marjanovićima smo se porodično družili… »
Trnovit put do zvezda: Sandra je maloletna igrala po klubovima, a onda joj je zoran Marjanović promenio život!

Trnovit put do zvezda: Sandra je maloletna igrala po klubovima, a onda joj je zoran Marjanović promenio život!

Mondo 18.11.2020
Pevačica otkrila svoj put do velike karijere! Pevačica otkrila svoj put do velike karijere! Sandra Afrika otvorila je dušu i prvi put progovorila o svom burnom životu i putu do uspeha. Pevačica tvrdi da je njen put od igračice do pevačice bio… »
Dolazili su na moju jahtu Sandra Afrika prvi put progovorila o Zoranu Marjanoviću, ubijenoj Jeleni i otkrila kakav im je brak…

Dolazili su na moju jahtu Sandra Afrika prvi put progovorila o Zoranu Marjanoviću, ubijenoj Jeleni i otkrila kakav im je brak…

Kurir 18.11.2020
Sandra Prodanović, alijas Sandra Afrika, ogolila je dušu u ispovesti i otkrila apsolutno sve iz svog burnog života. Folkerka tvrdi da je njen put od igračice do pevačice bio težak i otkriva zbog čega je već u osmom razredu počela da igra po… »

Vesti dana »