Povezane vesti

Građani ogorčeni zbog brutalnog ubistva: Veliki protest, migranti moraju da odu /video/

Građani ogorčeni zbog brutalnog ubistva: Veliki protest, migranti moraju da odu /video/

Sputnik 18.11.2020
Posle najnovijeg incidenta u kom je ubijena jedna osoba, a u slučaj umešani migranti, građani Bosne i Hercegovine su ogorčeni i traže da oni napuste njihovu zemlju. Prijatelj nastradalog mladića rekao je sarajevskom "Avazu", da on ne sme svoje dete… »
Građani ogorčeni zbog brutalnog ubistva: Migranti moraju da odu

Građani ogorčeni zbog brutalnog ubistva: Migranti moraju da odu

Vesti online 18.11.2020
Nakon najnovijeg incidenta u kom je ubijena jedna osoba, a u slučaj su umešani migranti, građani BiH su ogorčeni i traže da oni napuste njihovu zemlju. Prijatelj nastradalog mladića rekao je sarajevskom „Avazu“ da on ne sme svoje dete da pusti… »
Sarajlije izašle na ulicu nakon ubistva sugrađanina: "Naš narod je dobar i pomogao im, a oni nam ovako vraćaju" (video)

Sarajlije izašle na ulicu nakon ubistva sugrađanina: "Naš narod je dobar i pomogao im, a oni nam ovako vraćaju" (video)

Blic 18.11.2020
Nakon zločina u sarajevskom naselju Otes u kojem je život izgubio 36-godišnji Jasmin Berović, građani su izašli na ulice. Ogorčeni ovim događajem zahtevaju hitne rakcije nadležnih pre svega Ministarastva bezbednosti BiH, policije i ostalih… »
Sarajlije ogorčene posle ubistva mladića: Mi brinemo o migrantima, a oni nas ubijaju! (video)

Sarajlije ogorčene posle ubistva mladića: Mi brinemo o migrantima, a oni nas ubijaju! (video)

Kurir 18.11.2020
Posle zločina u sarajevskom naselju Otes u kojem je život izgubio 36-godišnji Jasmin Berović, građani su izašli na ulice. Ogorčeni ovim događajem zahtevaju hitne rakcije nadležnih, pre svega Ministarstva sigurnosti BiH, policije i ostalih… »
Sarajlija ubijen u tuči sa migrantima, građani organizovali protest

Sarajlija ubijen u tuči sa migrantima, građani organizovali protest

N1 Info 18.11.2020
U sarajevskom naselju Otes je priređen protest građana, zbog toga što je u utorak uveče u tuči sa migrantima poginuo Jasmin Berović (36). Građani traže hitnu reakciju nadležnih institucija, pre svih Ministarstva bezbednosti BiH, policije i… »
Ceo grad na nogama zbog migranta ubice: "Mi njima pomažemo, a oni nam ovako vraćaju" (video)

Ceo grad na nogama zbog migranta ubice: "Mi njima pomažemo, a oni nam ovako vraćaju" (video)

Srbija danas 18.11.2020
Kasno sinoć u Sarajevu 36-godišnjeg muškarca napala je grupa migranata i ubila. Nakon zločina u sarajevskom naselju Otes u kojem je život izgubio 36-godišnji Jasmin Berović, građani su izašli na ulice. Ogorčeni ovim događajem zahtevaju hitne… »

Vesti dana »