Povezane vesti

Srbija da se ugleda na Hrvatsku: "Znam Kolarova i znam šta je bilo..."

Srbija da se ugleda na Hrvatsku: "Znam Kolarova i znam šta je bilo..."

Mondo 18.11.2020
Nekadašnji član nacionalnog tima o aktuelnoj situaciji. Nekadašnji član nacionalnog tima o aktuelnoj situaciji. Fudbalska reprezentacija Srbije se i dalje nalazi na udaru javnosti. "Orlovi" su propustili ogromnu šansu i nisu otišli na Evropsko… »
Danko Lazović Rusima govorio o problemima Srbije: Treba nam organizacija kao u Hrvatskoj

Danko Lazović Rusima govorio o problemima Srbije: Treba nam organizacija kao u Hrvatskoj

Večernje novosti 18.11.2020
BIVŠI srpski fudbaler i reprezentativac naše zemlje Danko Lazović govorio je za ruski "Sport ekspres" o stanju u našem fudbalu. Pričao je i o problemima koji su isplaivali na površinu pred meč baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo protiv… »
Lazović Rusima ogolio srpski fudbal: Tužno je, treba nam organizacija kao u Hrvatskoj, a Kolarov...

Lazović Rusima ogolio srpski fudbal: Tužno je, treba nam organizacija kao u Hrvatskoj, a Kolarov...

Telegraf 18.11.2020
Proslavljeni srpski reprezentativac koji je dugo igrao u Rusiji dao intervju za tamošnje medije. Proslavljeni srpski reprezentativac u fudbalu, Danko Lazović, dao je intervju za ruski Sport ekspres, u kojem je surovo ogolio srpski fudbal u ruskoj… »

Vesti dana »