Povezane vesti

Hrvatska je deo elite i ima ugled u svetu: Legendarni Hrvat poručuje - "mnogi bi hteli da su kao mi"!

Hrvatska je deo elite i ima ugled u svetu: Legendarni Hrvat poručuje - "mnogi bi hteli da su kao mi"!

Mondo 19.11.2020
Predsednik tamošnjeg fudbalskog saveza ima šta da poruči kritičarima. Predsednik tamošnjeg fudbalskog saveza ima šta da poruči kritičarima. I dok fudbalska reprezentacija Srbije sumira utiske posle tmurne 2020. godine koja nije donela plasman na… »
Ruski mediji, dan posle - Kako se minimizira debakl?

Ruski mediji, dan posle - Kako se minimizira debakl?

Sportske.net 19.11.2020
Nisu zabrinuti, ne teraju selektora da podnese ostavku? Reprezentacija Rusije doživela je sinoć jedan od najtežih poraza od raspada SSSR, Srbija je bacila ''petardu'' na ''Marakani'', onemogućila rivala da izbori plasman u Ligu A, ali i gurnula Rusiju… »
"Boli, peče: I dalje!" Aleksandar Mitrović i pored deklasiranja Rusije ne može da dođe sebi!

"Boli, peče: I dalje!" Aleksandar Mitrović i pored deklasiranja Rusije ne može da dođe sebi!

Sportal blic 19.11.2020
Iako su naši fudbaleri deklasirali Rusiju sa 5:0, to što nisu prošli na Evropsko prvenstvo usled poraza od Škotske na penale, i dalje im je najbolniji momenat u 2020. godini. O tome svedoče i reči Aleksandra Mitrovića. Upravo on nije realizovao… »
Selektore, da li ćete podneti ostavku?: Ljubiša Tumbaković odgovorio na pitanje koje zanima celu Srbiju!

Selektore, da li ćete podneti ostavku?: Ljubiša Tumbaković odgovorio na pitanje koje zanima celu Srbiju!

Hot sport 19.11.2020
U okviru šestog kola Lige nacija fudbalska reprezentacija Srbije pobeli ja Rusiju ubedljivim rezultatom 5:0. Glavna tema u medijima proteklih dana bila je sudbina Ljubiše Tumbakovića, nakon neuspeha naše reprezentacije koja ni posle 20 godina nije… »
Tumbaković: Sve bih dao…

Tumbaković: Sve bih dao…

Nova 19.11.2020
Ljubiša Tumbaković, selektor fudbalske reprezentacije Srbije, bio je zadovoljan posle pobede nad Rusijom. Srpski tim je u poslednjem meču Lige nacija B ubedljivo pobedio, sa 5:0 na stadionu “Rajko Mitić” u Beogradu. Ipak, selektor je mislima i… »
Selektor Rusije nakon poraza: Srbija je bila svežija i spremnija

Selektor Rusije nakon poraza: Srbija je bila svežija i spremnija

Večernje novosti 19.11.2020
SELEKOR Rusije Stanislav Čerčesov rekao je da je razlog poraza od Srbije svežina i spremnost protivnika. "Srpski fudbaleri su bili svežiji, spremniji i zasluženo su pobedili. Pokazali smo manji nivo igre. Srbija je uvek bila dobra, ima dobre… »
Tumbaković o ostavci ne razmišlja: Pitanje smene nije za mene

Tumbaković o ostavci ne razmišlja: Pitanje smene nije za mene

Večernje novosti 19.11.2020
Pričalo se o smeni Ljubiše Tumbakovića sa mesta selektora reprezentacije Srbije još od onog poraza Orlova od Škotske, ali je ubedljiva pobeda protiv Rusije i ostanak u B diviziji Lige nacija možda "kupila" novi mandat iskusnom stručnjaku. U svakom… »
"Ne razmiljam o ostavci, ova ekipa ima budućnost"

"Ne razmiljam o ostavci, ova ekipa ima budućnost"

N1 Info 19.11.2020
Selektor srpske reprezentacije Ljubiša Tumbaković istakao je posle pobede nad Rusijom 5:0 da je ekipa imala ozbiljnih problema, ali da je sa svime uspela da se izbori i sačuva mesto u B diviziji Lige nacija. Prvi čovek struke je naglasio i da ne… »
Tumbaković: O ostavci ne razmišljam, a pitanje smene nije za mene

Tumbaković: O ostavci ne razmišljam, a pitanje smene nije za mene

Mozzart sport 19.11.2020
"Ni pet ovakvih pobeda ne mogu da nas operu", priznaje selektor Srbije. Lepa pobeda, sjajna igra reprezentacija Srbije i prvi trijumf u 2020. godini, u poslednjem meču. Orlovi su pregazili Rusiju (5:0), izborili opstanak u Ligi nacija B, ali selektor… »
“O ostavkama ne razmišljam, to nije pitanje za mene”

“O ostavkama ne razmišljam, to nije pitanje za mene”

Nova 19.11.2020
Selektor fudbalera Srbije, Ljubiša Tumbaković, obratio se javnosti posle utakmice sa Rusijom. Na pitanje kojom ocenom na skali od jedan do pet bi ocenio ovaj reprezentativni ciklus, Tumbaković je odgovorio: “Liga nacija imala drugu dimenziju, nije… »
Tumbaković pričao o ostavci posle neuspeha Srbije: U jednoj rečenici objasnio kakva je situacija!

Tumbaković pričao o ostavci posle neuspeha Srbije: U jednoj rečenici objasnio kakva je situacija!

Mondo 19.11.2020
Selektor "orlova" sumirao utiske posle završenog ciklusa koji nije bio uspešan. Selektor "orlova" sumirao utiske posle završenog ciklusa koji nije bio uspešan. Srbija je odlično završila 2020. godinu, ali samo u poslednjoj utakmici. Poraz od… »
Čerčešov: Srbija je bila bolja, ne bih o ostavci

Čerčešov: Srbija je bila bolja, ne bih o ostavci

Nova 19.11.2020
Selektor fudbalera Rusije Stanislav Čerčešov visoko uzdignute glave se pojavio pred novinarima iz Srbije i Rusije posle debakla "zbornaja komande" (5:0) na stadionu "Rajko Mitić" u poslednjem, 6. kolu Lige nacija. Nisu štedeli ruski novinari… »

Vesti dana »