Povezane vesti

Deni zbog vojske nije odabrao Srbiju: Izraelci ga stavili pred izbor - reprezentacija ili tri godine vojnog roka!

Deni zbog vojske nije odabrao Srbiju: Izraelci ga stavili pred izbor - reprezentacija ili tri godine vojnog roka!

Mondo 19.11.2020
Otac Denija Avdije, bivši kapiten Crvene zvezde, objasnio je kako je njegov sin definitivno "prelomio" da nastupa za reprezentaciju Izraela. Otac Denija Avdije, bivši kapiten Crvene zvezde, objasnio je kako je njegov sin definitivno "prelomio" da… »
Njegove reči odzvanjaju amerikom: Sin Zvezdine legende poručio nakon drafta – ‘Moj otac je sa Kosova, iz Srbije’…

Njegove reči odzvanjaju amerikom: Sin Zvezdine legende poručio nakon drafta – ‘Moj otac je sa Kosova, iz Srbije’…

Hot sport 19.11.2020
Sin nekadašnjeg kapitena Crvene zvezde Zufera Avdije i košarkaš Makabija iz Tel Aviva Deni Avdija izabran je kao deveti pik od strane Vašington Vizardsa. U snimljenoj poruci, u kojoj je trebalo da se približi bolje NBA navijačima, rekao je: – Moj… »
Avdija prvi put pred NBA publikom – uz zastavu Srbije

Avdija prvi put pred NBA publikom – uz zastavu Srbije

Nova 19.11.2020
Deni Avdija, deveti pik na ovogodišnjem NBA draftu, s ponosom je istakao da vuče korene iz Srbije. Izraelski reprezentativac je rođen 2001. godine u državi odakle je njegova majka, ali nije zaboravio Srbiju. Pročitajte još: Buduća NBA zvezda: Moj… »
"Moj otac je sa Kosova - iz Srbije": Cela Amerika je uživo čula ove reči kada je sin legende Zvezde izabran na draftu!

"Moj otac je sa Kosova - iz Srbije": Cela Amerika je uživo čula ove reči kada je sin legende Zvezde izabran na draftu!

Mondo 19.11.2020
Dugo će se pamtiti njegov prvi intervju... Dugo će se pamtiti njegov prvi intervju... Izraelski reprezentativac Deni Avdija (19) izabran je protekle noći kao deveti pik na NBA draftu od strane Vašington Vizardsa, a njegov prvi intervju će se dugo… »
Zapalio je svet porukom da je Kosovo Srbija: Ko je Deni Avdija? Otac bio kapiten Zvezde, a evo zašto ne igra za Srbiju!

Zapalio je svet porukom da je Kosovo Srbija: Ko je Deni Avdija? Otac bio kapiten Zvezde, a evo zašto ne igra za Srbiju!

Mondo 19.11.2020
Upoznajte buduću NBA zvezdu koja je već oduševila sve u Srbiji, iako ne igra za našu reprezentaciju... Upoznajte buduću NBA zvezdu koja je već oduševila sve u Srbiji, iako ne igra za našu reprezentaciju... Izraelski reprezentativac Deni Avdija… »
Avdija: Otac mi je iz Srbije, cela nacija je uz mene

Avdija: Otac mi je iz Srbije, cela nacija je uz mene

N1 Info 19.11.2020
Mladi izraelski košarkaš Deni Avdija postaće novi igrač Vašington Vizardsa koji su ga draftovali kao devetog pika u noći između srede i četvrtka. Bivši igrač Makabija je između ostalog tokom drafta pričao i o svom ocu Zuferu, bivšem… »
Avdija: Moj otac je rođen na Kosovu u Srbiji (video)

Avdija: Moj otac je rođen na Kosovu u Srbiji (video)

Sportski žurnal 19.11.2020
Deni Avdija je izabran kao deveti pik na NBA draftu od strane Vašington Vizardsa. Izraelski košarkaš Deni Avdija, koji je izabran kao deveti pik na NBA draftu od strane Vašington Vizardsa, rekao je da mu je čast što će svoju zemlju predstavljati u… »
Detalj koji je svima promakao - bravo, deni! Avdija je na reveru nosio i zastavu Srbije (foto)

Detalj koji je svima promakao - bravo, deni! Avdija je na reveru nosio i zastavu Srbije (foto)

Mondo 19.11.2020
Sve je jasno posle ovog čina! Sve je jasno posle ovog čina! Srbija je imala samo jednog predstavnika na draftu, sjajnog Alekseja Pokuševskog, ali ćemo "prisvojiti" i Denija Avdiju iako je odlučio da igra za reprezentaciju Izraela! Sina legendarnog… »
"Moj otac je sa Kosova, iz: Srbije!" Amerikom zagrmele ove reči kada je sin Zvezdine legende izabran na NBA draftu! /video/

"Moj otac je sa Kosova, iz: Srbije!" Amerikom zagrmele ove reči kada je sin Zvezdine legende izabran na NBA draftu! /video/

Sportal blic 19.11.2020
NBA draft 2020 je doneo ogromnu radost u porodici bivšeg Zvezdinog asa. Zufer Avdija je nekada harao ovdašnjim terenima u dresu crveno-belih iz Beograda, a sada je doživeo da njegov sin, , bude izabran sa devete pozicije na . Odabrali su ga , a mladi… »
Buduća NBA zvezda: Moj otac je sa Kosova, iz Srbije

Buduća NBA zvezda: Moj otac je sa Kosova, iz Srbije

Nova 19.11.2020
Deni Avdija, budući NBA igrač, upoznao je američku javnost sa svojim poreklom. Izraelski reprezentativac je izabran kao deveti pik na NBA draftu i karijeru će nastaviti u Vašingtonu. Njegov otac je Zufer Avdija, nekadašnji legendarni košarkaš… »
Moj otac je sa Kosova, iz Srbije: Košarkaš Makabija oduševio izjavom pred NBA draft

Moj otac je sa Kosova, iz Srbije: Košarkaš Makabija oduševio izjavom pred NBA draft

Telegraf 19.11.2020
Mladog Denija Avdiju na kraju je izabrao Vašington. Košarkaš Makabija Deni Avdija, koji je u noći između srede i četvrtka kao 9. pik izabran od strane Vašingotna, oduševio je srpsku javnost izjavom koju je dao pred draft! Deni je, naime, sin… »
Sin Zvezdine legende u najboljih deset na NBA “pijaci”

Sin Zvezdine legende u najboljih deset na NBA “pijaci”

Nova 19.11.2020
Deni Avdija, sin legende Crvene zvezde Zufera Avdije, izabran je kao deveti pik na NBA draftu za ovu godinu. Sjajnom mladiću je bila projektovana viša pozicija, oko petog mesta, ali je njega umesto očekivanog Klivlenda izabrala ekipa Vašingtona… »

Vesti dana »