Povezane vesti

Rasplet u Londonu! Novaka Đokovića sada čeka još teža prepreka - igrač koji mu je naneo veoma bolne poraze!

Rasplet u Londonu! Novaka Đokovića sada čeka još teža prepreka - igrač koji mu je naneo veoma bolne poraze!

Sportal blic 19.11.2020
Ruski teniser pobedio je juče sa 6:2, 7:5 u poslednjem kolu grupne faze . Rus je učešće u Londonu završšio sa jednom pobedom i dva poraza, dok je Tim sa dva trijumfa obezbedio polufinale i osigurao prvo mesto u grupi London 2020. On će u polufinalu… »
Kada gledamo Đokovića i Zvereva? U petak, pred kraj radnog vremena, bodrite Đokovića na putu do polufinala Mastersa u…

Kada gledamo Đokovića i Zvereva? U petak, pred kraj radnog vremena, bodrite Đokovića na putu do polufinala Mastersa u…

Sportal blic 19.11.2020
Poznato je kada će odigrati poslednji meč u grupi Tokio na . Đoković će na teren u petak, dvadesetog novembarskog dana, a rival će mu biti . Taj meč je zakazan za 15 sati po srpskom vremenu. Dakle, pred kraj radnog vremena. Podsetimo, Nole ima skor… »
Zverev otkrio recept za pobedu nad Novakom

Zverev otkrio recept za pobedu nad Novakom

Nova 19.11.2020
Aleksandar Zverev i Novak Đoković će u petak od 15 časova odmeriti snage u direktnom duelu za plufinale turnira u Londonu. Nemački teniser se uoči Završnog turnira suočavao sa optužbama da je maltretirao i fizički zlostavljao bivšu devojku, a o… »
Tim bez maksimalnog učinka u narednoj rundi, Rubljev odigrao za čast u Londonu

Tim bez maksimalnog učinka u narednoj rundi, Rubljev odigrao za čast u Londonu

Sportske.net 19.11.2020
Ruski teniser iz trećeg pokušaja stigao do prve pobede na Završnom mastersu ove sezone. Austrijski teniser Dominik Tim nije uspeo da upiše i treću pobedu u grupnoj fazi na Završnom mastersu u Londonu pošto je poražen od Rusa Andreja Rubeljeva 6:2… »
Rubljev se pobedom oprostio od Londona

Rubljev se pobedom oprostio od Londona

Nova 19.11.2020
Ruski teniser Andrej Rubljev pobedio je Dominika Tima u poslednjem kolu grupne faze završnog masters turnira u Londonu. Rubljev je trećeg tenisera sveta savladao u dva seta 6:2, 7:5, za sat i 15 minuta igre. Njemu je to prva pobeda, ali u meču bez… »
Rubljev pobedio Tima u meču bez rezultatskog značaja

Rubljev pobedio Tima u meču bez rezultatskog značaja

Danas 19.11.2020
Ruski teniser Andrej Rubljev pobedio je danas Dominika Tima u poslednjem kolu grupne faze završnog masters turnira u Londonu. Rubljev je trećeg tenisera sveta pobedio sa 2:0 u setovima (6:2, 7:5), za sat i 15 minuta igre. Njemu je to prva pobeda, ali u… »
Novak igra za polufinale mastersa: Poznato kada Đoković i Zverev izlaze na teren

Novak igra za polufinale mastersa: Poznato kada Đoković i Zverev izlaze na teren

Večernje novosti 19.11.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković sprema se za meč poslednjeg kola grupne faze na Završnom mastersu u Londonu. Naš as će odmeriti snage sa nemačkim igračem Aleksandrom Zverevim. Njih dvojica će na teren izaći u petak od 15 sati. Ovaj duel… »
Đoković: Prave se političke igre, ali je bitnije da se napiše da je Novak licemer! To me jača!

Đoković: Prave se političke igre, ali je bitnije da se napiše da je Novak licemer! To me jača!

Vesti online 19.11.2020
Osim što je govorio u uzrocima poraza od Danila Medvedeva u 2. kolu Završnog mastersa u Londonu, Novak Đoković se dotakao i priče da bi posle samo nekoliko meseci mogao da se vrati u ATP Savet igrača! Podsetimo, Đoković je u međuvremenu osnovao i… »
Đoković: Prave se političke igre, ali je bitnije da se napiše da je Novak licemer! To me jača!

Đoković: Prave se političke igre, ali je bitnije da se napiše da je Novak licemer! To me jača!

Telegraf 19.11.2020
Nole pričao o povratku u ATP i mogućem sukobu interesa sa PTPA. Osim što je govorio u uzrocima poraza od Danila Medvedeva u 2. kolu Završnog mastersa u Londonu, Novak Đoković se dotakao i priče da bi posle samo nekoliko meseci mogao da se vrati u… »
"To što ste napisali o meni nije tačno": Đoković je u ratu sa ATP, dosta mu je da je uvek on licemer!

"To što ste napisali o meni nije tačno": Đoković je u ratu sa ATP, dosta mu je da je uvek on licemer!

Mondo 19.11.2020
U danu kada su igrači predložili Novaka Đokovića za Savet igrača - ATP je izmislio pravilo po kom Srbin ne može da se vrati u to telo. Osim ako ne istupi iz svoje organizacije... U danu kada su igrači predložili Novaka Đokovića za Savet igrača… »

Vesti dana »