Povezane vesti
U našem komšiluku registrovan i ptičiji grip
Vesti online 19.11.2020
U Hrvatskoj je registrovano prisustvo ptičijeg gripa, podtipa H5N8. Prisustvo ovog tipa gripa registrovan je na farmi tovljenih ćurki na području Koprivničko-križevačke županije. Kako je saopšteno dalje laboratorijske analize će utvrditi u koju grupu… »
Nova pošast u regionu: U Hrvatskoj registrovan još jedan opasan virus - ptičiji grip
Blic 19.11.2020
Na farmi tovnih ćurki na području Koprivničko-križevačke županije u Hrvatskoj juče je utvrđena influenca ptica, poznatija kao ptičiji grip. Dalje laboratorijske pretrage koje će utvrditi u koju grupu patogena pripada virus (visoko ili nisko patogeni… »
Ptičji grip na farmi ćurki: Nova pošast na korak do Srbije
Srbija danas 19.11.2020
Hrvatska je prijavila zarazu na farmi tovnih ćurki. Na farmi tovnih ćurki na području Koprivničko-križevačke županije u Hrvatskoj juče je utvrđena influenca ptica (podtipa H5N8). Daljnje laboratorijske pretrage koje će utvrditi u koju grupu patogenosti… »
Vesti dana »

Mup: o skupovima protiv blokada: "u 125 mesta okupilo se 144.000 ljudi, najviše na Voždovcu"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Haos već i na početku! Miljana i Luka zaratili sa Milenom, Dušica pokušava da ih smiri
Alo pre 34 minutajoš 3 povezane

"Borite se ili umrite": Ilon Mask uputio poruku desničarima u Londonu (video)
Kurir pre 54 minutajoš 1 povezana

Strašno! Kamere usnimile zadnjicu Maje Marinković, u ovo je ugradila 840 kubila silikona: Sada je skroz čudno
Telegraf pre 44 minutajoš 3 povezane