Povezane vesti
"Ne želim da krijem istinu": Matijašević otvoreno o Kolarovu, Tumbakoviću, šta će biti u FSS-u...
Telegraf 19.11.2020
Sportski direktor FSS dao intervju za Telegraf gde se još jednom dotakao "slučaja Kolarov" i dodao da za njega pobeda protiv Rusa (5:0) nije nikakvo čudo zato što je pitanje kada će taj tim ponovo igrati. Fudbalska jesen za reprezentaciju Srbije u 2020… »
Šampioni "nebitnih" utakmica: Orlovi kasno lete, od Mihe, do Tumbe!
Telegraf 19.11.2020
Tek kada utakmice nemaju rezultatski značaj, fudbaleri Srbije pokažu svoj pun potencijal. Fudbalska reprezentacija Srbije imala je nestvaran bljesak u poslednjem meču Lige Nacija, gde je na Marakani demolirala Rusiju sa 5:0. Orlovi, koji su bili… »
Tumbaković posle demoliranja Rusa: Ne razmišljam o ostavci!
Telegraf 19.11.2020
Dodaje selektor i da pitanje smene nije za njega. Pričalo se o smeni Ljubiše Tumbakovića sa mesta selektora reprezentacije Srbije još od onog poraza Orlova od Škotske, ali je ubedljiva pobeda protiv Rusije i ostanak u B diviziji Lige nacija možda… »
Vesti dana »

Evrobasket: Crna Gora izdržala poluvreme protiv Nemačke, Portugal napravio prvo iznenađenje
BBC News pre 47 minutajoš 60 povezanih

Protest ispred Pete beogradske gimnazije, okupljanje i kordon policije ispred Filozofskog u Novom Sadu
NIN pre 17 minutajoš 36 povezanih

Sijarto: Uskoro nastavak isporuka nafte u Mađarsku preko naftovoda "Družba"
Euronews pre 42 minutajoš 32 povezane