Povezane vesti

Dr kon upozorava "u: Beogradu je katastrofalno stanje, a nema gde u Srbiji nije vanredno, lekari nam izgaraju, to je spartanska…

Dr kon upozorava "u: Beogradu je katastrofalno stanje, a nema gde u Srbiji nije vanredno, lekari nam izgaraju, to je spartanska…

Blic 19.11.2020
Mi jesmo u kritičnoj situaciji, posebno u Beogradu, gde je epidemiološka situacija iz vanredne prešla u katastrofalnu, jer nemamo prostora da primamo dalje pacijente, pa se oni prevoze u druga mesta. Pored toga, vidimo da se porast broja obolelih… »
Kon poslao dramatičnu poruku građanima uoči sednice Kriznog štaba

Kon poslao dramatičnu poruku građanima uoči sednice Kriznog štaba

Vesti online 19.11.2020
Član Kriznog štaba epidemiolog Predrag Kon ocenio je da je Srbija u kritičnoj situaciji, posebno u Beogradu, gde je epidemiološka situacija iz vanredne prešla u katastrofalnu jer, kako kaže, nema prostora za dalji prijem pacijenata zbog čega se… »
Kon: Nema novih lekara, situacija u Beogradu ‘katastrofalna’

Kon: Nema novih lekara, situacija u Beogradu ‘katastrofalna’

Glas Zaječara 19.11.2020
Epidemiolog Predrag Kon rekao je danas da „nema novih lekara“ koji bi mogli da pomognu zdravstvenom sistemu Srbije u borbi protiv korona virusa, navodeći da „ne može student-volonter da radi sa najtežim slučajevima“. Kon je za RTV Vojvodine… »
Kon: Situacija u Beogradu katastrofalna, nema reči o uvođenju vanrednog stanja

Kon: Situacija u Beogradu katastrofalna, nema reči o uvođenju vanrednog stanja

N1 Info 19.11.2020
Epidemiolog Predrag Kon rekao je da "nema novih lekara" koji bi mogli da pomognu zdravstvenom sistemu Srbije u borbi protiv koronavirusa, navodeći da "ne može student-volonter da radi sa najtežim slučajevima". Kon je za RTV Vojvodine rekao da je… »
Kon: Deo štaba nema podršku za oštrije mere; Vučić: Uradićemo ono što Krizni štab bude rekao da treba

Kon: Deo štaba nema podršku za oštrije mere; Vučić: Uradićemo ono što Krizni štab bude rekao da treba

Moj Novi Sad 19.11.2020
Epidemiolog dr Predrag Kon je izjavio da "mi jesmo u kritičnoj situaciji", posebno u Beogradu u kom je epidemiološka situacija iz vanredne prešla u katastrofalnu, gde nema prostora da se primaju novi pacijenti pa se oni prevoze u druga mesta. On je… »
Kon: Još ima prostora do "italijanskog scenarija", deo štaba sada nema podršku za oštrije mere

Kon: Još ima prostora do "italijanskog scenarija", deo štaba sada nema podršku za oštrije mere

RTV 19.11.2020
BEOGRAD - Mi jesmo u kritičnoj situaciji, posebno u Beogradu, gde je epidemiološka situacija iz vanredne prešla u katastrofalnu, jer nemamo prostora da primamo dalje pacijente, pa se oni prevoze u druga mesta. Pored toga , vidimo da se porast broja… »

Vesti dana »