Povezane vesti

Vlada prelomila, u staru Železničku stanicu preseliće se Istorijski muzej Srbije

Vlada prelomila, u staru Železničku stanicu preseliće se Istorijski muzej Srbije

N1 Info 19.11.2020
Vlada Srbije donela je zaključak da Istorijski muzej Srbije bude preseljen u objekat nekadašnje Glavne železničke stanice na Savskom trgu u Beogradu, koji je i sam spomenik kulture od velikog značaja. Istorijski muzej se do sada nalazio na tri… »
Glavna železnička stanica u Beogradu dobija novu namenu

Glavna železnička stanica u Beogradu dobija novu namenu

Sputnik 19.11.2020
Glavna železnička stanica u Beogradu dobija novu namenu – Vlada Srbije usvojila je zaključak po kojem će Istorijski muzej Srbije biti preseljen u taj objekat, koji je i sam spomenik kulture od velikog značaja. Istorijski muzej se do sada nalazio na… »
Vlada donela odluku: Poznato šta će se nalaziti u zgradi Glavne železničke stanice

Vlada donela odluku: Poznato šta će se nalaziti u zgradi Glavne železničke stanice

Srbija danas 19.11.2020
Dva spomenika kuture nalaziče se na jednom mestu. Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici zaključak po kojem će Istorijski muzej Srbije biti preseljen u objekat Glavne železničke stanice u Beogradu, koji je i sam spomenik kulture od velikog… »
Istorijski muzej Srbije u zgradi Glavne železničke stanice

Istorijski muzej Srbije u zgradi Glavne železničke stanice

Dnevnik 19.11.2020
BEOGRAD: Vlada Srbije usvojila je na današnjoj sednici zaključak po kojem će Istorijski muzej Srbije biti preseljen u objekat Glavne železničke stanice u Beogradu, koji je i sam spomenik kulture od velikog značaja. Istorijski muzej se do sada… »

Vesti dana »