Povezane vesti

Bombaški napad u Kaluđerici: Bačena bomba u dvorište, oštećene dve kuće

Bombaški napad u Kaluđerici: Bačena bomba u dvorište, oštećene dve kuće

Blic 19.11.2020
U beogradskoj opštini Kaluđerica večeras oko 19.30 sati dogodio se bombaški napad. Bomba je bačena u dvorište jedne kuće. Kako saznajemo, nije niko stradao, ali je oštećena kuća na koju je bomba bačena, kao i komšijina. Prema rečima komšija… »
"Tako jako je puklo da sam poskočio sa kreveta": Komšija o bombaškom napadu u Kaluđerici: Popucala su mi stakla!

"Tako jako je puklo da sam poskočio sa kreveta": Komšija o bombaškom napadu u Kaluđerici: Popucala su mi stakla!

Blic 19.11.2020
Puklo je toliko jako da sam poskočio sa kreveta. Popucala su mi stakla na verandi - ovako za "Blic" priča komšija muškarca u čije je dvorište večeras bačena bomba u beogradskom naselju Kaluđerica. Kako saznajemo, eksplozivna naprava je bačena u… »
Bombaški napad u Kaluđerici: Eksplozivna naprava bačena u dvorište, oštećene dve kuće

Bombaški napad u Kaluđerici: Eksplozivna naprava bačena u dvorište, oštećene dve kuće

Večernje novosti 19.11.2020
U naselju Kaluđerica u Beogradu večeras oko 19:30 sati dogodio se bombaški napad. Bomba je bačena u dvorište jedne kuće. Kako sazajemo, nije niko stradao, ali je oštećena kuća na koju je bomba bačena, kao i komšijina. (Blic) Uskoro opširnije… »

Vesti dana »