Povezane vesti

Novak pobedio Zvereva i plasirao se u polufinale

Novak pobedio Zvereva i plasirao se u polufinale

Politika 20.11.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedio je Aleksandera Zvereva i plasirao se u polufinale Završnog turnira. Đoković je u odlučujućem meču grupe Tokio 1970 bio bolji od Zvereva sa 6:3, 7:6 (7:4) i ponovo se našao među četvoricom najboljih u… »
“Saša i ja nismo pričali o osetljivoj temi”

“Saša i ja nismo pričali o osetljivoj temi”

Nova 20.11.2020
Novak Đoković je po završetku meča sa Aleksanderom Zverevom, koji je dobio rezultatom 6:3, 7:6 (4), pričao o situaciji sa nasiljem u sportu, posebno u svetu tenisa. Poslednjih nedelja pojavile su se optužbe na račun Novakovog rivala u poslednjem… »
Već je poznato, ovo su polufinalni parovi Londona!

Već je poznato, ovo su polufinalni parovi Londona!

Sportske.net 20.11.2020
Novak Đoković je uspeo da se plasira u polufinale pobedom protiv Zvereva, a poznato je i ko će ga tamo čekati. Iako je ostao još jedan meč da se odigra, jasno je ko su polufinalisti i ko će sa koje pozicije. Iz grupe "London" dalje su prošli… »
Đoković u polufinalu Mastersa u Londonu: Nole posle velike borbe srušio Zvereva

Đoković u polufinalu Mastersa u Londonu: Nole posle velike borbe srušio Zvereva

Telegraf 20.11.2020
Srpski teniser obezbedio je deveto polufinale Mastersa u Londonu. Novak Đoković pobedio je u poslednjem meču grupne faze završnog Mastersa u Londonu, Aleksandera Zvereva sa 2:0 (6:3, 7:6) za prolaz u polufinale turnira sa drugog mesta, pošto je Danil… »
Novak emotivno o patrijarhu, pomenuo i amfilohija: Dirljivim rečima se oprostio od poglavara srpske crkve

Novak emotivno o patrijarhu, pomenuo i amfilohija: Dirljivim rečima se oprostio od poglavara srpske crkve

Mondo 20.11.2020
Srpski teniser se oprostio od nedavno preminulog patrijarha Srpske pravoslavne crkve. Srpski teniser se oprostio od nedavno preminulog patrijarha Srpske pravoslavne crkve. Novak Đoković je savladao Aleksandra Zvereva u poslednjem kolu grupne faze… »
Novak: Tim je kompletan, gledao sam njegov meč sa Rafom

Novak: Tim je kompletan, gledao sam njegov meč sa Rafom

N1 Info 20.11.2020
Novak Đoković kaže da je Dominik Tim kompletan igrač i da očekuje neizvestan meč u polufinalu ATP završnog turnira u Londonu. Đoković je sa 6:3, 7:6 (7-4) pobedio Aleksandera Zvereva i plasirao se dalje, a polufinalni meč na programu je u subotu… »
Novak se emotivno oprostio od patrijarha: Živeće večno

Novak se emotivno oprostio od patrijarha: Živeće večno

Nova 20.11.2020
Novak Đoković je posle plasmana u polufinale na ATP Tur finalu u Londonu reagovao i na smrt patrijarha Irineja. Đoković je rekao kako tužne vesti poput ove podsećaju sve nas šta je najvažnije u ljudskom životu. Novak se prisetio i momenata kada… »
Đoković emotivnim rečima rasplakao Srbiju! Nakon meča sa Zverevim pričao o patrijarhu Irineju, a dugo će se prepričavati…

Đoković emotivnim rečima rasplakao Srbiju! Nakon meča sa Zverevim pričao o patrijarhu Irineju, a dugo će se prepričavati…

Sportal blic 20.11.2020
Najbolji teniser sveta je posle pobede nad Nemcem Aleksandrom Zverevim 6:3, 7:6 i plasmana u polufinale Završnog mastersa u Londonu, govorio i o blaženopočivšem Patrijarhu srpskom gospodinu Irineju, koji se upokojio u 91. godini od posledica korona… »
Đoković o patrijarhu irineju: Imao sam čast da od njega primim orden...

Đoković o patrijarhu irineju: Imao sam čast da od njega primim orden...

Večernje novosti 20.11.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković rekao je da tužne vesti poput smrti patrijarha Irineja predstavljaju podsetnik na ono što je zapravo najvažnije u životu. Posle pobede nad Aleksanderom Zverevom u Londonu (6:3, 7:6), novinari su zamolili Novaka… »
Novak o protivniku u polufinalu, da li je bolji na šljaci ili na tvrdoj podlozi?

Novak o protivniku u polufinalu, da li je bolji na šljaci ili na tvrdoj podlozi?

Sportske.net 20.11.2020
Novakovo predviđanje. Novak Đoković je uspeo da prođe u narednu fazu završnog mastersa u Londonu pošto je u trećem kolu grupe "Tokio" savladao Aleksandera Zvereva. Bilo je 6:3 i 7:6 (4). "Odlično sam se osećao, u prvom setu sam imao brejk lopte… »
Novak je kralj taj-brejkova - polufinale! Uraganski start i čelični živci najboljeg na svetu srušili Zvereva!

Novak je kralj taj-brejkova - polufinale! Uraganski start i čelični živci najboljeg na svetu srušili Zvereva!

Mondo 20.11.2020
Novak Đoković je u polufinalu završnog mastersa sezone posle pobede nad Aleksandrom Zverevom. Novak Đoković je u polufinalu završnog mastersa sezone posle pobede nad Aleksandrom Zverevom. Novak Đoković je stigao do polufinala završnog mastersa u… »
Novakovo izdanje koje ohrabruje: Sjajno sam se osećao

Novakovo izdanje koje ohrabruje: Sjajno sam se osećao

N1 Info 20.11.2020
Srpski teniser Novak Đoković obezbedio je plasman u polufinale Završnog Mastersa u Londonu, a tamo će mu protivnik biti Dominik Tim. Prvi igrač sveta boriće se za petu titulu na ovom turniru u svojoj bogatoj karijeri. Beograđanin je slavio… »
"Imao sam tu čast da od patrijarha primim Orden..."

"Imao sam tu čast da od patrijarha primim Orden..."

N1 Info 20.11.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković rekao je da tužne vesti poput smrti patrijarha Irineja predstavljaju podsetnik na ono što je zapravo najvažnije u životu. Posle pobede nad Aleksanderom Zverevom u Londonu (6:3, 7:6), novinari su zamolili Novaka… »
Organizatori odlučili: Evo kada Novak igra protiv Tima

Organizatori odlučili: Evo kada Novak igra protiv Tima

Večernje novosti 20.11.2020
Prvi reket sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale završnog Mastersa u Londonu pobedom u okviru grupe "Tokio" nad Aleksandrom Zverevim sa 2:0. Novak je zauzeo drugo mesto u Tokio 1970 grupi iza Daila Medvedeva, pa će u polufinalu ukrstiti rekete… »
Đoković u polufinalu završnog turnira sezone, za finale s Timom

Đoković u polufinalu završnog turnira sezone, za finale s Timom

Glas Amerike 20.11.2020
LONDON — Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale Završnog turnira sezone - Nito ATP finala u londonskoj O2 areni - pobedom u poslednjem meču grupe Tokio 1970. u duelu sa Aleksandrom Zverevom - 6:3 i 7:6 (4). Đoković je tako… »
Đoković pobedom protiv Zvereva do polufinala Londona

Đoković pobedom protiv Zvereva do polufinala Londona

Radio 021 20.11.2020
Novak Đoković pobedio je Sašu Zvereva u dva seta 6:3 i 7:6 i tako prošao u polufinale završnog Mastersa u Londonu. Đoković je odlično otvorio meč, odmah je napravio brejk za koji se ispostavilo da je i jedini u meču. Poveo je Srbin 3:0, a Zverev… »
Đoković pobedio Zvereva, u polufinalu protiv Tima

Đoković pobedio Zvereva, u polufinalu protiv Tima

Dnevnik 20.11.2020
LONDON: Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale ATP finala u Londonu, pošto je u meču trećeg kola grupe "Tokio 1970" savladao Nemca Aleksandra Zvereva 6:3, 7:6 (7:4). Đoković će u polufinalu igrati protiv pobednika grupe… »
Razgoreo se bes, Novak punim gasom u polufinale

Razgoreo se bes, Novak punim gasom u polufinale

Mozzart sport 20.11.2020
Zverev oboren sa 2:0 u setovima. Danima ga nerviraju, prozivaju, čine sve da ga izbace iz takta. A, lepo im je Novak Đoković poručio da ga time samo čine ljućim i odlučnijim na terenu. Ako se neko uplašio da će teniski kralj potonuti posle poraza… »
Novak kroz dramu do polufinala! Nemac se svađao sa sudijom, udarao pesnicom, a na kraju položio reket! Idemo po rekord za sva…

Novak kroz dramu do polufinala! Nemac se svađao sa sudijom, udarao pesnicom, a na kraju položio reket! Idemo po rekord za sva…

Sportal blic 20.11.2020
Novak Đoković savladao je Aleksandra Zvereva sa 6:3, 7:6 (4) i tako obezbedio mesto u polufiinalu Završnog mastersa u Londonu. Ranije je bilo poznato da će u polufinalu igrati protiv Dominika Tima, dok drugi polufinalni par čine Danil Medvedev i… »
Đoković: Nalazio sam prave udarce u pravom trenutku

Đoković: Nalazio sam prave udarce u pravom trenutku

RTS 20.11.2020
Novak Đoković zadovoljan je pobedom nad Aleksandrom Zverevom i plasmanom u polufinale Završnog turnira u Londonu. Đoković je u dva seta savladao Zvereva i plasirao se u polufinale. "Servirao sam dobro. Za razliku od prošlog meča, pronalazio sam… »
Novak: “Pročitao” sam Zvereva, sledi revanš Timu

Novak: “Pročitao” sam Zvereva, sledi revanš Timu

Nova 20.11.2020
Novak Đoković se prema planu i programu plasirao u polufinale Završnog mastersa u Londonu. U dva seta je izašao na raj sa Aleksanderom Zverevom, pobedivši ga rezultatom 6:3, 7:6 (4), te je i deveti put izborio mesto među četiri najbolja tenisera na… »
Zverev: Novak me je pobedio servisom

Zverev: Novak me je pobedio servisom

Nova 20.11.2020
Aleksander Zverev, sedmi teniser sveta, poražen je u svom poslednjem meču u grupi "Tokio 1970" od Novaka Đokovića sa 6:3, 7:6 (4). Zverev je tako završio ušešće na ATP Tur finalu u Londonu, a po završetku meča priznao je da je Đoković u ovom… »
Fantastični Novak: Nije lako pročitati Sašin servis, protiv Tima se nadam drugačijem ishodu!

Fantastični Novak: Nije lako pročitati Sašin servis, protiv Tima se nadam drugačijem ishodu!

Večernje novosti 20.11.2020
Slavio je danas Novak Đoković protiv Aleksandra Zvereva, a odmah nakon meča srpski teniser obratio se publici. "Osećao sam se sjajno. Iskoristio sam brejk lopte u prvom setu. Servirao sam dobro u važnim trenucima. Uspeo sam da pronađem udarce kada… »
Najbolji kad je najpotrebnije, Novak se osvetio Zverevu za polufinale Londona!

Najbolji kad je najpotrebnije, Novak se osvetio Zverevu za polufinale Londona!

Sportske.net 20.11.2020
Đoković slavio u odlučujućem delu za prolaz u drugu fazu. Najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Aleksandra Zvereva u trećem kolu grupe A Završnog mastersa u Londonu rezultatom 6:3, 7:6 i plasirao se u polufinale turnira. Uskoro… »
Đoković ide u polufinale! Zverev pao u dva seta

Đoković ide u polufinale! Zverev pao u dva seta

N1 Info 20.11.2020
Novak Đoković je pobedio Sašu Zvereva u dva seta 6:3 i 7:6 i tako prošao u polufinale završnog Mastersa u Londonu. Novak Đoković je odlično otvorio meč, odmah je napravio brejk za koji se ispostavilo da je i jedini u meču. Poveo je Srbin 3:0, a… »
Novak savladao Zvereva: Đoković u polufinalu - Srbin je gospodar Mastersa u Londonu!

Novak savladao Zvereva: Đoković u polufinalu - Srbin je gospodar Mastersa u Londonu!

Večernje novosti 20.11.2020
ODLIČAN teniski meč priredili su nam Novak Đoković i Aleksandar Zverev. Srbin je slavio sa 2:0 (6:3, 7:6 (7:4)). Novak je veoma dobro počeo meč. Iz prve je napravio brejk, potom poveo i sa 3:0, kako se budio Nemac Đoković je nastavio sa dobrom… »
Nemac ostao u čudu! Zverev bio ubeđen da Novak ovo ne može da stigne, a onda je Đoković izveo mat od koga zastaje dah…

Nemac ostao u čudu! Zverev bio ubeđen da Novak ovo ne može da stigne, a onda je Đoković izveo mat od koga zastaje dah…

Sportal blic 20.11.2020
Novak Đoković i Aleksander Zverev su se sastali u meču kojim se odlučuje ko će od njih dvojice u polufinale završnog mastersa, a vrlo rano je Nole pokazao Nemcu koliko je motivisan ušao u taj susret. Ne samo da je naš as brzo došao do brejka… »
Protiv Zvereva i tradicije

Protiv Zvereva i tradicije

Politika 20.11.2020
Danas u 15 časova odlučujući duel grupe „Tokio 1970” za polufinale sa Timom. – Austrijanac takmičenje u grupi „London 2020” završio porazom od Rubljova: 6:2, 7:5. Koliko dugo može da traje pad u igri Novaka Đokovića, kakav je doživeo u… »
Uživo: Đoković protiv Zvereva bije bitku za polufinale Londona

Uživo: Đoković protiv Zvereva bije bitku za polufinale Londona

Vesti online 20.11.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igra protiv Aleksandra Zvereva u poslednjem kolu grupe „Tokio 1970“ na Završnom Mastersu u Londonu. Đoković ima pobedu i poraz do sada na turniru. Savladao je sa 2-0 Dijega Švarcmana u prvom i izgubio 0-2 od… »
UŽIVO Novak mora da pobedi

UŽIVO Novak mora da pobedi

Nova 20.11.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, igra poslednji meč grupne faze Završnog mastersa u Londonu. Srpski igrač nastupa protiv nemačkog tenisera Aleksandera Zvereva i mora da pobedi da bi se plasirao u polufinale. Novak je u prvom meču grupe… »
Novak mora da pobedi

Novak mora da pobedi

Nova 20.11.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta igra protiv Aleksandera Zvereva u poslednjem kolu grupne faze Završnog mastersa u Londonu. Srpski igrač mora da pobedi kako bi obezbedio sebi mesto u polufinalu. Borbu za finale je sebi, iz grupe “Tokio 1970”… »
Đoković je naoštren: Sprema revanš Zverevu za poraz u finalu u Londonu pre dve godine

Đoković je naoštren: Sprema revanš Zverevu za poraz u finalu u Londonu pre dve godine

Mozzart sport 20.11.2020
Naš as vodi sa 3:2 u pobedama, ali su trijumfi Nemca bili značajniji. Danas (15.00) pada oduka o poslednjem polufinalisti završnog mastersa u britanskoj prestonici. Ko će u polufinale završnog mastersa u Londonu – Novak Đoković ili Aleksandar… »
Nadal: Veoma sam uzbuđen

Nadal: Veoma sam uzbuđen

Nova 20.11.2020
Rafael Nadal je pobedom protiv Stefanosa Cicipasa na Završnom masters turniru u Londonu bliži prilici za se bori za trofej. Španski teniser nikada ranije nije uspeo da osvoji titulu na ATP finalu. Nadal je u poslednjem kolu grupne faze pobedio Cicipasa… »
Zverev „potencijalna mina“

Zverev „potencijalna mina“

Danas 20.11.2020
Novaka Đokovića samo pobeda protiv Nemca vodi u polufinale Masters kupa u Londonu (15.00) Očajno izdanje srpskog tenisera i besprekorna igra Rusa Danila Medvedeva u njihovom duelu u dva seta, od pre dva dana, doveli su Novaka Đokovića na raskrsnicu u… »
Nadal u polufinalu Završnog mastersa

Nadal u polufinalu Završnog mastersa

Beta 20.11.2020
Španski teniser Rafael Nadal plasirao se u polufinale Završnog mastersa u Londonu, pošto je večeras, u odlučujučem meču, pobedio Grka Stefanosa Cicipasa sa 6:4, 4:6, 6:2. Nadal je zauzeo drugo mesto u Grupi "London 2020", iza Dominika Tima, dok je… »
London čeka novog šampiona, Nadal posle pet godina u polufinalu

London čeka novog šampiona, Nadal posle pet godina u polufinalu

Mozzart sport 20.11.2020
Cicipas potpisao kapitulaciju u odlučujućem trećem setu - 2:1 (6:4, 4:6, 6:2). Završni turnir u Londonu imaće novog šampiona! Više od sat i po pretio je Stefanos Cicipas da može do trijumfa, bio je ravnopravan rival Rafaelu Nadalu, ali je u… »
Nadal slomio šampiona i plasirao se u polufinale

Nadal slomio šampiona i plasirao se u polufinale

Nova 20.11.2020
Rafael Nadal je u 3. kolu Završnog mastersa u Londonu savladao prošlogodišnjeg šampiona Stefanosa Cicipasa 6:4, 4:6, 6:2 i plasirao se u polufinale prestižnog turnira. Španski teniser je u prvom setu, pri rezultatu 3:3, propustio dve brejk lopte… »

Vesti dana »