Povezane vesti

Ohrabrujuća vest za grobare: Jaramaz se oporavlja od povrede, a evo kada će istrčati na parket!

Ohrabrujuća vest za grobare: Jaramaz se oporavlja od povrede, a evo kada će istrčati na parket!

Hot sport 20.11.2020
Košarkaški klub Partizan poslednjih mesec dana je znatno oslabljen s obzirom da ne može da računa na usluge fantastičnog Ognjena Jaramaza. Podsetimo, sjajni bek je polomio prst na desnoj ruci u utakmici protiv FMP-a u Železniku. Bez obzira što ne… »
Još jedna lepa vest za Grobare: Jaramaz na terenu za tri sedmice

Još jedna lepa vest za Grobare: Jaramaz na terenu za tri sedmice

Mozzart sport 20.11.2020
Sjajni plejmejker skinuo longetu. Pobede protiv Uniksa i Huventuda, povratak Vila Mozlija u tim... Partizanova današnjica izgleda lepo, s obzirom kroz šta su sve prošli crno-beli od početka sezone. Međutim, Grobari ubrzo mogu da očekuju još lepih… »
Partizan - Mozli se vratio, a Jaramaz? Kad će on moći da igra?

Partizan - Mozli se vratio, a Jaramaz? Kad će on moći da igra?

Sportske.net 20.11.2020
Do povrede je bio najbolji igrač Partizana od početka sezone... Polako se kadrovska situacija u Partizanu popravlja, oporavak Vila Mozlija je bio veoma značajan za crno-bele, koji su sa njim u timu u tri dana savladali i UNIKS i Huventud u Evrokupu… »
Jaramaz: Teško mi je da gledam tim sa strane

Jaramaz: Teško mi je da gledam tim sa strane

Nova 20.11.2020
Košarkaš Partizana Ognjen Jaramaz nada se da će za tri nedelje ponovo biti na terenu. Jaramaz je već pet sedmica van stroja zbog preloma prsta na šuterskoj ruci, koju je zadobio na meču 3. kola ABA lige protiv FMP. “Pre tri-četiri dana sam skinuo… »
Još tri nedelje van stroja: Jaramaz se polako oporavlja od povrede prsta

Još tri nedelje van stroja: Jaramaz se polako oporavlja od povrede prsta

Večernje novosti 20.11.2020
PLEJMEJKER Partizana, Ognjen Jaramaz, povredio se na utakmici protiv FMP–a sredinom prošlog meseca, a nada se da će za tri nedelje ponovo biti na terenu. Jaramaz je već pet sedmica van stroja zbog preloma prsta na šuterskoj ruci. - Pre tri-četiri… »

Vesti dana »