Повезане вести

Дарко, ти ли си?! Лазић у студио дошао непрепознатљив! Смршао више од 70 килограма, а сада и ово! (фото)

Дарко, ти ли си?! Лазић у студио дошао непрепознатљив! Смршао више од 70 килограма, а сада и ово! (фото)

Мондо 20.11.2020
Друштвене мреже брује о новој трансформацији. Друштвене мреже брује о новој трансформацији. Дарко Лазић 23. октобра 2018. године доживео је тешку саобраћајну несрећу у околини Пећинаца, након које је због озбиљности… »
Шта се Дарку Лазићу десило након смањења желуца

Шта се Дарку Лазићу десило након смањења желуца

Нова 20.11.2020
"Увек сам маштао да будем мршав и нећу се смирити док не будем онакав какав желим. Бићу као грана. Није мала ствар одлучити се за такву операцију, али успео сам некако и издржао. Није ми било свеједно, али имао сам циљ. И… »
Дарко Лазић још мршавији, сви у неверици: Проговорио о опоравку од операције, па имао поруку за колеге које га прозивају

Дарко Лазић још мршавији, сви у неверици: Проговорио о опоравку од операције, па имао поруку за колеге које га прозивају

Блиц 20.11.2020
Певач Дарко Лазић гостовао је јутрос у јутарњем програму телевизије "Прва", а том приликом није прошао неопажео његов изглед, будући да тренутно има плаву косу и да је додатно смршао. Дарко Лазић пре неколико месеци… »
Дарко Лазић већ смршао 70 КГ а САД још мршавији: Певач се офарбао у плаво, али његов изглед после операције све је…

Дарко Лазић већ смршао 70 КГ а САД још мршавији: Певач се офарбао у плаво, али његов изглед после операције све је…

Курир 20.11.2020
Певач Дарко Лазић , који је смањио желудац када је у једном тренутку имао чак 140 килограма и већ скинуо више од 70, изнендио је своје фанове новим стајлингом, будући да се офармбао у плаво, а и додатно је смршао. -… »
Не бих се осећао кривим да сам наступао: Лазић истиче да певачи највише губе због пандемије!

Не бих се осећао кривим да сам наступао: Лазић истиче да певачи највише губе због пандемије!

Мондо 20.11.2020
Проговорио о нападима да су кафане и клубови места на којима је највише шири корона. Проговорио о нападима да су кафане и клубови места на којима је највише шири корона. Дарко Лазић покушао је неколико пута да држи дијету… »

Вести дана »