Povezane vesti

Novak predložio veliku promenu u tenisu i razbesneo bivšeg trenera: Tako nešto bi mi se gadilo!

Novak predložio veliku promenu u tenisu i razbesneo bivšeg trenera: Tako nešto bi mi se gadilo!

Vesti online 20.11.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković nedavno je predložio da se na Grend slemovima igra u dva dobijena seta i to nije naišlo na odobravanje legendarnog australijskog tenisera Toda Vudbridža. – Iako postoji tradicija da se na Grend slemovima igra na… »
Gadi mi se to što je Novak predložio: Đoković šta god da kaže - izazove buru u tenisu!

Gadi mi se to što je Novak predložio: Đoković šta god da kaže - izazove buru u tenisu!

Mondo 20.11.2020
Reakcija na reakciju... Reakcija na reakciju... Novak Đoković je majstor za maratonske mečeve, mnogo puta je znao da u pet setova dobije meč posle neverovatnog preokreta, ali je kazao da je zbog mlađe publike - možda bolje da se igra u maksimalno… »
Bivši đokovićev trener: Gadi mi se to što je Novak predložio

Bivši đokovićev trener: Gadi mi se to što je Novak predložio

Večernje novosti 20.11.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković nedavno je predložio da se na Grend slemovima igra u dva dobijena seta i to nije naišlo na odobravanje legendarnog australijskog tenisra Toda Vudbridža. Legendarni dubl igrač koji je svojevremeno imao saradnju sa… »
Novak opet na udaru kritika: ''Neće mu ovo proći!''

Novak opet na udaru kritika: ''Neće mu ovo proći!''

Sportske.net 20.11.2020
Šta god da izjavi, uvek se nađe neko ko će da ga kritikuje. Najbolji teniser sveta danas od 15 časova igra sa Aleksandrom Zverevim u borbi za plasman u polufinale Završnog turnira Master serije u Londonu. Ipak, prethodnih dana, Novak Đoković se u… »

Vesti dana »