Povezane vesti

Terzić: Nisam zainteresovan za mesto predsednika FSS, fokusiran sam na četvrtu uzastopnu titulu

Terzić: Nisam zainteresovan za mesto predsednika FSS, fokusiran sam na četvrtu uzastopnu titulu

Mozzart sport 20.11.2020
"Imam još mnogo toga da uradim u Crvenoj zvezdi", kaže generalni direktor kluba iz Ljutice Bograda. Mediji su kao jednog od kandidata za eventualnog novog predsednika Fudbalskog saveza Srbije osvlovili i Zvezdana Terzića, ali generalni direktor Crvene… »
Stigla potvrda, ovo je Terzićev plan!

Stigla potvrda, ovo je Terzićev plan!

Sportske.net 20.11.2020
Uz jednu ''najljubazniju molbu''... Posle neuspeha našeg nacionalnog tima u borbi za plasman na Evropsko prvenstvo sve brojnije su spekulacije o promenama u Fudbalskom savezu Srbije, a jedna od tih spekulacija je i da bi generalni direktor Crvene zvezde… »
Terzić umesto Kokeze na čelu FSS?: Oglasio se generalni direktor Crvene zvezde i stavio tačku na ovu priču!

Terzić umesto Kokeze na čelu FSS?: Oglasio se generalni direktor Crvene zvezde i stavio tačku na ovu priču!

Hot sport 20.11.2020
Fudbalska scena u Srbiji poprilično je uzdrmana poslednjih dana. Sve više se priča o potencijalnom odlasku Slaviše Kokeze sa mesta predsednika FSS, a pojedini mediji preneli su informaciju da bi u njegovu fotelju mogao da sedne generalni direktor… »
Terzić o dolasku u FSS: Evo šta kaže prvi čovek Zvezde o pisanju da menja Kokezu

Terzić o dolasku u FSS: Evo šta kaže prvi čovek Zvezde o pisanju da menja Kokezu

Večernje novosti 20.11.2020
JEDAN od nekoliko kandidata za čelo FSS je i Zvezdan Terzić. Prvi čovek Crvene zvezde prema šisanju srpskih medija slovi kao glavna zamena za Slavišu Kokezu, aktuelnog predsednika FSS. - Imam još mnogo toga da uradim u Crvenoj zvezdi. I fokusiran… »

Vesti dana »