Povezane vesti

Đoković se oprostio od patrijarha

Đoković se oprostio od patrijarha

Sputnik 20.11.2020
„Neka mu je laka zemlja i neka počiva u miru, moje saučešće njegovoj porodici i svim pravoslavnim vernicima. Imao sam nekoliko susreta sa njim u poslednjih deset godina i imao sam tu čast da od njega primim Orden Svetog Save, jedno od priznanja… »
Hrvatski biskupi uputili saučešće SPC

Hrvatski biskupi uputili saučešće SPC

Politika 20.11.2020
ZAGREB - Hrvatska biskupska konferencija (HBK) izrazila je saučešće Srpskoj pravoslavnoj crkvi povodom smrti patrijarha Irineja. Predsednik HBK, zadarski nadbiskup Želimir Puljić, izrazio je, navodi se u saopštenju objavljenom na sajtu HBK… »
Nadbiskup Puljić uz saučešće podsetio na mudre reči patrijarha Irineja: Mnogo nas više toga sjedinjuje od onoga što nas…

Nadbiskup Puljić uz saučešće podsetio na mudre reči patrijarha Irineja: Mnogo nas više toga sjedinjuje od onoga što nas…

Kurir 20.11.2020
Hrvatska biskupska konferencija (HBK) izrazila je saučešće Srpskoj pravoslavnoj crkvi povodom smrti patrijarha Irineja. Predsednik HBK, zadarski nadbiskup Želimir Puljić, izrazio je, navodi se u saopštenju objavljenom na sajtu HBK, hrišćansko… »
Hrvatski biskupi uputili saučešće SPC: Molitvena solidarnost sa svim vernicima povodom smrti patrijarha Irineja

Hrvatski biskupi uputili saučešće SPC: Molitvena solidarnost sa svim vernicima povodom smrti patrijarha Irineja

Večernje novosti 20.11.2020
HRVATSKA biskupska konferencija (HBK) izrazila je saučešće Srpskoj pravoslavnoj crkvi povodom smrti patrijarha Irineja. Predsednik HBK, zadarski nadbiskup Želimir Puljić, izrazio je, navodi se u saopštenju objavljenom na sajtu HBK, hrišćansko… »

Vesti dana »