Povezane vesti

Kon: Krizni štab dostavio premijerki predlog rigoroznijih mera

Kon: Krizni štab dostavio premijerki predlog rigoroznijih mera

Glas Zaječara 20.11.2020
Član Kriznog štaba za suzbijanje epidemije korona virusa Predrag Kon izjavio je da je medicinski deo tog tela uputio premijerki Ani Brnabić predlog „rigoroznijih“ mera od onih koje su na snazi i dodao da očekuje da će sutra biti zvanično… »
„Sahrana patrijarha veliki epidemiološki rizik, dužnost mi je da to kažem“

„Sahrana patrijarha veliki epidemiološki rizik, dužnost mi je da to kažem“

Vesti online 20.11.2020
Epidemiolog Predrag Kon rekao je da je sahrana patrijaha Irineja u ovom trenutku veliki epidemiološki rizik, i da je njegova dužnost da to kaže. Apelovao je na sve one koji imaju potrebu da isprate patrijarha da koriste zaštitu koja postiji, da vode… »
Kon: Sahrana patrijarha veliki epidemiološki rizik, predložili smo rigoroznije mere

Kon: Sahrana patrijarha veliki epidemiološki rizik, predložili smo rigoroznije mere

Sputnik 20.11.2020
Epidemiolog Predrag Kon kaže da je medicinski deo Kriznog štaba insistirao na rigoroznijim merama i predlog dostavio predsednici Vlade. Očekuje da će ih Vlada usvojiti i da će biti saopštene sutra. Povodom sahrane najavljene za nedelju, apeluje na… »
Kon: Ispraćaj patrijarha je rizik, sutra zvanično o novim merama

Kon: Ispraćaj patrijarha je rizik, sutra zvanično o novim merama

Radio 021 20.11.2020
Veliki je rizik ispraćaj i sahrana partijarha Irineja, moja dužnost je da to kažem, takav skup nije epidemiološki prihvatljiv, ali ga niko ne može zabraniti, rekao je danas za RTS epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon. On je apelovao na sve… »

Vesti dana »