Povezane vesti

Dva puta abortirala i opet je Trudna: Zadrugari ne prestaju da komentarišu Miljanino drugo stanje! (video)

Dva puta abortirala i opet je Trudna: Zadrugari ne prestaju da komentarišu Miljanino drugo stanje! (video)

Mondo 21.11.2020
Učesnici rijalitija u šoku zbog pozitivnog testa. Učesnici rijalitija u šoku zbog pozitivnog testa. U jednom rijalitiju je zatrudnela, u drugom održavala trudnoću, pa onda uvela i sina, potom je abortirala Zolino dete, a sada je, navodno, ponovo… »
Svi bruje o miljaninoj trudnoći: Test pozitivan, Zola pogubljen - govori da nije istina: "Marija ja mislim ludi"

Svi bruje o miljaninoj trudnoći: Test pozitivan, Zola pogubljen - govori da nije istina: "Marija ja mislim ludi"

Blic 21.11.2020
Miljana Kulić je priznala zadrugarima da misli da je trudna, te je i uradila test koji je navodno pokazao da je u drugom stanju, a nakon toga je Lazaru Čoliću Zoli rekla da je uradila još jedan test i da je bio negativan. Od tog trenutka ne prestaje… »
Dva puta je abortirala, a opet trudna! Zadrugari u šoku nakon Miljaninog pozitivnog testa: Svi čekaju reakciju njene majke…

Dva puta je abortirala, a opet trudna! Zadrugari u šoku nakon Miljaninog pozitivnog testa: Svi čekaju reakciju njene majke…

Kurir 21.11.2020
Jedna od glavnih tema u Zadruzi je moguća trudnoća Miljane Kulić. Ona je rekla zadrugarima da je uradila test za trudnoću i da se pokazao kao pozitivan. Nakon toga je Lazaru Čoliću Zoli rekla da je uradila još jedan test i da je bio negativan… »

Vesti dana »