Povezane vesti

Voditeljka Jutarnjeg završila u bolnici zbog korone: "Dva dana sam bila dobro, a onda vas udari gde ste najslabiji"

Voditeljka Jutarnjeg završila u bolnici zbog korone: "Dva dana sam bila dobro, a onda vas udari gde ste najslabiji"

Blic 21.11.2020
Voditeljka Jutarnjeg programa Marija Savić Stamenić završila je u bolnici zbog korona virusa, nakon čega se oglasila na svom Instagramu i otkrila kako se sada oseća. - Nešto kao grip. Tako sam ja mislila. I tako sam odgovarala drugim ljudima koji su… »
Srpska voditeljka završila u bolnici zbog korone: Otkrila kako se oseća - "imam upalu pluća, udara gde ste najslabiji"!

Srpska voditeljka završila u bolnici zbog korone: Otkrila kako se oseća - "imam upalu pluća, udara gde ste najslabiji"!

Mondo 21.11.2020
Marija se oglasila na Instagramu i podelila svoje iskustvo. Marija se oglasila na Instagramu i podelila svoje iskustvo. Marija Savić Stamenić nedavno je saznala da je zaražena korona virusom. Voditeljka se putem svog Instagrama oglasila ovim povodom i… »
Voditeljka jutarnjeg na Prvoj hospitalizovana zbog korone

Voditeljka jutarnjeg na Prvoj hospitalizovana zbog korone

Nova 21.11.2020
Voditeljka Jutarnjeg programa Marija Savić Stamenić potvrdila je da je bila hospitalizovana zbog koronavirusa. Kako je rekla, provela je nekoliko dana u bolnici sa obostranom upalom pluća. “Nešto kao grip. Tako sam ja mislila. I tako sam odgovarala… »

Vesti dana »