Povezane vesti

Dao 150 hiljada evra za ćerkin album, pa otvorio dušu: Elena je moja investicija, za nju bih dao sve pare sveta!

Dao 150 hiljada evra za ćerkin album, pa otvorio dušu: Elena je moja investicija, za nju bih dao sve pare sveta!

Mondo 21.11.2020
Mile Kitić nahvalio ćerku! Mile Kitić nahvalio ćerku! Elena Kitić sve je popularnija na domaćoj muzičkoj sceni, a kako su mediji nedavno pisali njen otac Mile Kitić platio je 150.000 evra Džali Bratu i Bubi Koreliju kako bi joj napravili album… »
Mile Kitić ulaže u Eleninu karijeru: Za nju bih dao sve pare ovog sveta, voleo bih da uspe

Mile Kitić ulaže u Eleninu karijeru: Za nju bih dao sve pare ovog sveta, voleo bih da uspe

Telegraf 21.11.2020
Pevač ne žali novac kada je njegova naslednica u pitanju. Ćerka Mileta Kitića, Elena Kitić, vredno radi na svojoj muzičkoj karijeri, a na osnovu njenih pesma i spotova jasno je da ulaže veliki novac u svoj napredak. Elenin otac otvoreno je pričao… »
Ulažem u svoju ćerku, to mi je jedina investicija sada! Mile Kitić otvorio dušu o ćerki Eleni: Sada je vreme da njoj…

Ulažem u svoju ćerku, to mi je jedina investicija sada! Mile Kitić otvorio dušu o ćerki Eleni: Sada je vreme da njoj…

Kurir 21.11.2020
Ćerkla Mileta Kitića, Elena Kitić, podigla je veliku prašinu na javnoj sceni, a sada je Mile otvoreno pričao o njoj i njenoj karijeri. "Stvarno ulažem u svoju ćerku, to mi je jedina investicija sada. Ja sam dugo pevao i ulagao u sebe, sada je vreme… »

Vesti dana »