Povezane vesti
Ministar prosvete: Ne razmišljamo o zatvaranju škola
Sputnik 21.11.2020
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić izjavio je da se trenutno ne razmišlja o zatvaranju škola i da ima dovoljan broj nastavnika za neometano funkcionisanje nastave. „Tačno je da cifre rastu i kod dece i kod nastavnika, ali je… »
Ružić: Tačno je da raste broj zaraženih u školama, ne razmišlja se o zatvaranju
Radio 021 21.11.2020
"I dalje imamo dovoljan broj nastavnika za neometano funkcionisanje. Školske uprave koordiniraju sa lokalnim kriznim štabovima i spram toga se donose i određene mere u posebnim pojedinačnim slučajevima", kaže ministar prosvete Branko Ružić. On je u… »
Ružić: Broj obolelih od COVID-19 ne prelazi dva odsto, ne razmišljamo o zatvaranju škola
Novi magazin 21.11.2020
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić kazao je da se broj zaraženih koronavirusom unutar obrazovnog sistema povećava, ali da trenutno među decom u predškolskim i školskim ustanovama udeo kovid-pozitivnih ne prelazi dva odsto. On je… »
Ružić: Broj obolele dece ne prelazi dva odsto, ne razmišljamo o zatvaranju škola
N1 Info 21.11.2020
Ministar prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Branko Ružić kazao je da se broj zaraženih koronavirusom unutar obrazovnog sistema povećava, ali da trenutno među decom u predškolskim i školskim ustanovama udeo kovid-pozitivnih ne prelazi dva odsto. On je… »
Vesti dana »
Probudite se uz Euronews Jutro: Hoće li propast pregovora SAD i Irana dodatno zapaliti Bliski istok?
Euronews pre 4 satijoš 30 povezanih
Putin čestitao rođendan Trampu, nazvao ga briljantnom osobom i političarem
N1 Info pre 3 satajoš 42 povezane
Uhapšeno 5 osoba u istrazi o ratnim zločinima u akciji „Račak dva“: Bili su u jedinicama srpske policije
Nedeljnik pre 1 danjoš 39 povezanih






