Povezane vesti

Neda Ukraden proslavlje Aranđelovdan: Pevačica okupila najbliže, pa poslala jaku poruku

Neda Ukraden proslavlje Aranđelovdan: Pevačica okupila najbliže, pa poslala jaku poruku

Vesti online 21.11.2020
Pevačica Neda Ukraden danas proslavlja Aranđelovdan, ali ovog puta u krugu porodice. Naime, Neda je krsnu slavu obeležila s najbližima – ćerkom Jelenom, zetom Predragom i unucima Aleksandrom, Nedom i Dušanom. Ona je na svom Instagram profilu… »
Proslava aranđelovdana u domu nede Ukraden: Okupila ćerku, zeta i unuke - pa poslala snažnu poruku

Proslava aranđelovdana u domu nede Ukraden: Okupila ćerku, zeta i unuke - pa poslala snažnu poruku

Blic 21.11.2020
Pevačica Neda Ukraden danas slavi Aranđelovdan u krugu najbližih. Naime, Neda je ove godine krsnu slavu obeležila s najbližima - ćerkom Jelenom, zetom Predragom i unucima Aleksandrom, Nedom i Dušanom. Zajedno su se okupili oko slavske sveće, gde… »
Neda Ukraden za Nova.rs: Aranđelovdan obeležavam s porodicom

Neda Ukraden za Nova.rs: Aranđelovdan obeležavam s porodicom

Nova 21.11.2020
Pevačica Neda Ukraden danas slavi Aranđelovdan u krugu najbližih - ćerkom Jelenom, zetom Predragom i unucima Aleksandrom, Nedom i Dušanom. “Naša slava, Aranđelovdan, došla je u senci tužnog događaja, upokojenja patrijarha Irineja, i naravno… »
"Moj muž je najbolji na svetu": Trudna Luna pokazala šta je Marko uradio za nju i presrećna je

"Moj muž je najbolji na svetu": Trudna Luna pokazala šta je Marko uradio za nju i presrećna je

Blic 21.11.2020
Trudna Luna Đogani ponosno je pokazala kako njen verenik Marko Miljković brine o njoj. Naime, Luna se na Instagramu pohvalila obrokom koji joj je verenik spremio i fotografije objavila na svom Instagram profilu. - Moj muž najbolji kuvar na svetu -… »
Moj muž je najbolji kuvar na svetu! Ovako Marko udovoljava trudnoj Luni: Đoganijeva se odmah pohvalila! Ne mari za kilograme…

Moj muž je najbolji kuvar na svetu! Ovako Marko udovoljava trudnoj Luni: Đoganijeva se odmah pohvalila! Ne mari za kilograme…

Kurir 21.11.2020
Luna Đogani uživa u trudničkim danima, a sada je pokazala kako joj verenik Marko Miljković udovoljava u trudnoći. Naime, on je spremio večeru za nju, a ona se odmah pohvalila na svom Instagram profilu. "Moj muž je najbolji kuvar na svetu", napisala… »

Vesti dana »