Povezane vesti

Nemanja Radonjić: Posle Rusije bol još jača

Nemanja Radonjić: Posle Rusije bol još jača

Sportski žurnal 21.11.2020
- Još boli i boleće kao najveća sportska rana koju možete da imate. Mnogo mi je krivo, mislim da smo ipak zaslužili plasman… – kazao je Radonjić. Rane još nisu zalečene. Utisak je da posle fantastičnog trijumfa nad Rusijom – 5:0 još više… »
Radonjić brani Savez: Sami smo krivi, da smo otišli na Euro borili bismo se za vrh

Radonjić brani Savez: Sami smo krivi, da smo otišli na Euro borili bismo se za vrh

Mozzart sport 21.11.2020
“Taj grč ćemo nositi u stomaku ceo život”, kaže krilo Marselja. Odlična utakmica protiv Norveške, izvanredna protiv Rusije. Ali kada je trebalo, a trebalo je protiv Škotske, reprezentativci Srbije su – ustuknulli. Nemanja Radonjić, koji u… »
Nemanja Radonjić vrlo jasan: Nisu igrali ni selektor ni rukovodstvo, mi igrači smo krivi!

Nemanja Radonjić vrlo jasan: Nisu igrali ni selektor ni rukovodstvo, mi igrači smo krivi!

Hot sport 21.11.2020
Srbija je porazom od Škotske propustila šansu da se nakon 20 godina plasira na Evropsko prvenstvo, a koliko ga boli taj neuspeh govorio je Nemanja Radonjić, krilni napadač koji je odigrao odlično protiv Rusije (5:0). – Taj grč ćemo nositi u… »
Radonjić otvorio dušu, ko je kriv?

Radonjić otvorio dušu, ko je kriv?

Sportske.net 21.11.2020
Srpski reprezentativac otvoreno o svemu. Fudbaler Olimpik Marseja Nemanja Radonjić otvorio je dušu posle još jedne propuštene šanse da se naša reprezentacija plasira na EP. Prokletstvo odlazaka na EP traje već 20 godina i sigurno da ćemo morati da… »
"Mi igrači smo krivi, imali smo maksimalnu podršku: Saveza!" Radonjić govorio o porazu od Škotske i istakao da je…

"Mi igrači smo krivi, imali smo maksimalnu podršku: Saveza!" Radonjić govorio o porazu od Škotske i istakao da je…

Sportal blic 21.11.2020
Srbija je porazom od Škotske propustila šansu da se nakon 20 godina plasira na Evropsko prvenstvo, a o toj živoj rani govorio je , krilni napadač koji je bljesnuo protiv Rusije (5:0). Krilni napadač je tada načeo Ruse sjajnim pogotkom sa vrha… »
Mnogo boli, sami smo krivi: Radonjić za mondo iskreno o Škotskoj!

Mnogo boli, sami smo krivi: Radonjić za mondo iskreno o Škotskoj!

Mondo 21.11.2020
"Taj grč ćemo nositi u stomaku ceo život. Svi smo plakali, ali idemo dalje - svi zajedno!", rekao je Nemanja Radonjić za naš portal u osvrtu na neuspeh "orlova" u utakmici decenije. "Taj grč ćemo nositi u stomaku ceo život. Svi smo plakali, ali… »
Stankovića još boli poraz orlova: Tresao sam se posle ispadanja od Škotske

Stankovića još boli poraz orlova: Tresao sam se posle ispadanja od Škotske

Večernje novosti 21.11.2020
JOŠ peku rane posle neuspeha fudbalske reprezentacije u baražu za odlazak na Evropsko prvenstvo. Meč protiv Škotske je i dalje glavna tema, iako su “orlovi” posle toga odigrali još dva meča. Trener Crvene zvezde Dejan Stanković je dugo bio… »

Vesti dana »