Povezane vesti

Novak ne pamti da je ovako izgubio: Rekao je samo "okej", a zbog toga svi treba da se plaše!

Novak ne pamti da je ovako izgubio: Rekao je samo "okej", a zbog toga svi treba da se plaše!

Mondo 21.11.2020
Najbolji teniser sveta je završio sezonu, ali veruje da će se naredne vratiti još jači. Najbolji teniser sveta je završio sezonu, ali veruje da će se naredne vratiti još jači. Novak Đoković je možda uspeo da spasi četiri meč lopte u drugom… »
Novak se obratio Timu posle meča u Londonu

Novak se obratio Timu posle meča u Londonu

Nova 21.11.2020
Novak Đoković, najbolji teniser sveta, obratio se Dominiku Timu objavom na društvenim mrežama. Austrijski igrač je savladao Srbina u polufinalu Završnog masters turnira u Londonu. Meč je bio sjajan, a rešen je tek u taj-brejku trećeg seta koji je… »
Đoković posle poraza od Tima: Ne znam da li mi se ikada ovako nešto desilo

Đoković posle poraza od Tima: Ne znam da li mi se ikada ovako nešto desilo

Telegraf 21.11.2020
Čestitao je Đoković Austrijancu na trijumfu. Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Završnog mastersa u Londonu, pošto je u tri seta poražen od Austrijanca Dominika Tima! A nedugo posle meča, u kom je Nole imao prednost od 4:0 u… »
Kraj sezone za Đokovića, Tim bolji u londonskom trileru

Kraj sezone za Đokovića, Tim bolji u londonskom trileru

Glas Amerike 21.11.2020
LONDON — Najbolji teniser sveta Novak Đoković završio je sezonu porazom u polufinalu Nito ATP finala u Londonu - 5:7, 7:6 (10) i 6:7 (5) protiv Austrijanca Dominika Tima u meču koji je trajao skoro tri sata. Svaki od setova odlučilo je nekoliko… »

Vesti dana »