Povezane vesti
Tragedija u Boru: Rudar iz Kine poginuo kada se na njega obrušila metalna konstrukcija
Blic 21.11.2020
Kineski državljanin Y. B. H. (44) poginuo je u Boru kada je na njega pala metalna konstrukcija za iznošenje materijala, teška više tona. Prema prvim informacijama, ovaj Kinez, koji je bio radnik jedne podizvođačke firme nastradao je u oknu rudnika na… »
Poginuo kineski radnik kompanije Ziđin u Boru
Danas 21.11.2020
Radnik podizvođačke kineske firme koja radi u rudniku kompanije „Zidjin“ Y.B.H. (44), poginuo je danas oko 17 sati u rudarskom oknu kada je na njega pala konstrukcija za vađene zemljišta, potvrđeno je za agenciju Beta. Direktor Opšte bolnice u Boru Goran… »
Zdrobilo ga nekoliko tona: Užas u rudniku „Čukaru peki“, na radnika iz Kine pod zemljom pala metalna konstrukcija!
Večernje novosti 21.11.2020
Y. B. H. (44), radnik podizvođačke firme iz Kine, koja izvodi radove za kompaniju „ZiJin“, na otvaranju rudnika bakra i zlata „Čukaru peki“ kod Bora, poginuo je danas. Na nesrećnog čoveka je, na dubini od blizu 700 metara, pala metalna konstrukcija za… »
Vesti dana »
Lavina ide u Beč: Kakve su šanse Srbije za pobedu na Evrovizji? ANKETA
B92 pre 2 minutajoš 32 povezane
U Iranu četrdesetodnevna žalost zbog ubistva Hamneija; Arakči: Spremni smo za deeskalaciju
RTV pre 12 minutajoš 18 povezanih
Zejna u šoku nakon finala PZE 2026, izletela iz RTS nakon što joj je izmakla pobeda: "Bila sam favorit jako dugo..."
Blic pre 6 satijoš 24 povezane
Pretežno sunčano sa slabim vetrom: Temperatura do 19 stepeni
Newsmax Balkans pre 12 minutajoš 10 povezanih




