Povezane vesti

Legendarni fudbaler brani FSS: Kokeza nije kriv za neuspeh Srbije!

Večernje novosti pre 5 dana
VELIKU prašinu u javnosti podigao je Nemanja Vidić svojom izjavom o Fudbalskom savezu Srbije. Jedan od onih koji je stao u odbranu rukovodstva FSS-a je nekadašnji napadač reprezentacije i bivši sportski direktor reprezentacije Darko Kovačević. On… »

Čuveni srpski golgeter stao uz kokezu: ‘Nije on kriv, nikada neću pljuvati po savezu!’

Hot sport pre 5 dana
Proslavljeni fudbaler Crvene zvezde Darko Kovačević stao je u odbranu Slaviše Kokeze. Posle kritika na račun Slaviše Kokeze i rukovodstva Fudbalskog saveza Srbije stigla je i podrška uprkos neuspehu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Fudbalska… »

"Ogrešili su su se o pokojnog Antića, Muslina, Paunovića i mene"

B92 pre 6 dana
Ljubinko Drulović, bivši selektor Srbije i šampion Evrope sa omladinskom selekcijom, govorio je o aktuelnoj situaciji u srpskom fudbalu. Srbija ni posle 20 godina nije otišla na EURO i sledi analiza svega (ne)urađenog. Prvi je sve pokrenuo, odnosno… »

Kokeza nije kriv za neuspeh Srbije: Legendarni napadač podržao FSS, zamera samo otkaz Krstajiću!

Mondo pre 6 dana
"Nikad neću govoriti protiv Fudbalskog saveza Srbije i ljudi koji tamo rade" "Nikad neću govoriti protiv Fudbalskog saveza Srbije i ljudi koji tamo rade" Veliku buru u javnosti diglo je otvoreno pismo Nemanje Vidića. Legendarni kapiten Srbije žestoko… »

Kovačević: Kokeza nije kriv za neuspeh

B92 pre 6 dana
Darko Kovačević, proslavljeni srpski fudbaler, stao je u odbranu vrha Fudbalskog saveza Srbije posle kritika Nemanje Vidića. Posle kraha na putu na EURO, bivši as Mančester junajteda uputio je niz kritika za rukovodstvo na čelu sa Slavišom Kokezom… »

Kovačević brani FSS: Kokeza nije kriv za neuspeh

Vesti online pre 6 dana
Darko Kovačević, proslavljeni srpski fudbaler, stao je u odbranu vrha Fudbalskog saveza Srbije posle kritika Nemanje Vidića. Posle kraha na putu na EURO, bivši as Mančester junajteda uputio je niz kritika za rukovodstvo na čelu sa Slavišom Kokezom… »

"Da sam ostao selektor Srbije, danas bismo imali ozbiljan tim!"

Sportske.net pre 6 dana
Zanimljive reči nekadašnjeg selektora reprezentacije Srbije. Ljubinko Drulović je uspeo svojevremeno da sa omladinskom reprezentacijom Srbije osvojio zlato na EP u Litvaniji 2013. godine. U jeku velikih napada na Fudbalski savez Srbije, oglasio se i… »

Javio se i Ljubinko Drulović: Da sam ostao selektor igrali bismo na Evropskom prvenstvu

Vesti online pre 6 dana
Posle Slavoljuba Muslina javio se još jedan bivši selektor i prokomentarisao aktuelnu situaciju u srpskom fudbalu. Srbija ni posle 20 godina neće igrati na Evropskom prvenstvu, a Ljubinko Drulović smatra da bi istorija bila drugačija da je on ostao… »

Oglasio se još jedan bivši selektor: Drulović tvrdi samouvereno – ‘Da sam ja ostao, plasirali bismo se na EURO!’

Hot sport pre 6 dana
Nekadašnji selektor omladinske reprezentacije Srbije Ljubinko Drulović prokomentarisao je trenutno dešavanje u srpskom fudbalu. Iskusni stručnjak je istakao da bi se Srbija kvalifikovala na EURO da je ostao selektor. – Ušao sam u istoriju kao neko… »

Ljubinko Drulović: Da sam ostao selektor otišli bismo na EP, svako ko je postigao neki uspeh sklonjen je iz nacionalnog tima

Večernje novosti pre 6 dana
BIVŠI selektor reprezentacije Srbije Ljubinko Drulović osvrnuo se na sve što se dešava u srpskom fudbalu u poslednje vreme. Ovaj 52-godišnji stručnjak je u razgovoru za "Alo" istakao kako smatra da bi se Srbija kvalifikovala na Evropsko prvenstvo da… »

Kad pukne bratska ljubav u srpskom sportu

Nova pre 6 dana
Mnogi su prethodne nedelje mogli sa gorčinom da dočekaju saopštenje Marka Pantelića kao odgovor Fudbalskog saveza Srbije Nemanji Vidiću. Nekadašnji legendarni reprezentativac i kultna ličnost Mančester junajteda, Nemanja Vidić, oglasio se… »

Muslin: Stojim iza svih Vidićevih reči; Drulović: Svako ko je postigao uspeh sklonjen je iz reprezentacije

Mozzart sport pre 6 dana
"To je najveći problem u našem fudbalu", dodaje šampion s Orlićima iz 2013. godine. Odavno u srpskom fudbalu nešto nije odjeknulo kao otvoreno pismo Nemanja Vidića. Nekadašnji kapiten Crvene zvezde i jedan od najvažnijih fudbalera u istoriji… »

Ne smiruje se fudbalska bura: Drulović: "Da sam ostao selektor, danas bismo imali tim!" Kovačević: "Što ste smenili…

Blic sport pre 6 dana
Bura u srpskom fudbalu se ne stišava i kako stvari stoje, moraće da prođe još dosta vode Savom i Dunavom kako bi se sve sredilo. Već zategnutu situaciju u srpskom fudbalu, ustalasalo je otvoreno pismo Nemanje Vidića u kojem se kritikuje rad… »

Vesti dana »