Povezane vesti

Legendarni fudbaler brani FSS: Kokeza nije kriv za neuspeh Srbije!

Legendarni fudbaler brani FSS: Kokeza nije kriv za neuspeh Srbije!

Večernje novosti 22.11.2020
VELIKU prašinu u javnosti podigao je Nemanja Vidić svojom izjavom o Fudbalskom savezu Srbije. Jedan od onih koji je stao u odbranu rukovodstva FSS-a je nekadašnji napadač reprezentacije i bivši sportski direktor reprezentacije Darko Kovačević. On… »
Čuveni srpski golgeter stao uz kokezu: ‘Nije on kriv, nikada neću pljuvati po savezu!’

Čuveni srpski golgeter stao uz kokezu: ‘Nije on kriv, nikada neću pljuvati po savezu!’

Hot sport 22.11.2020
Proslavljeni fudbaler Crvene zvezde Darko Kovačević stao je u odbranu Slaviše Kokeze. Posle kritika na račun Slaviše Kokeze i rukovodstva Fudbalskog saveza Srbije stigla je i podrška uprkos neuspehu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Fudbalska… »
Kokeza nije kriv za neuspeh Srbije: Legendarni napadač podržao FSS, zamera samo otkaz Krstajiću!

Kokeza nije kriv za neuspeh Srbije: Legendarni napadač podržao FSS, zamera samo otkaz Krstajiću!

Mondo 22.11.2020
"Nikad neću govoriti protiv Fudbalskog saveza Srbije i ljudi koji tamo rade" "Nikad neću govoriti protiv Fudbalskog saveza Srbije i ljudi koji tamo rade" Veliku buru u javnosti diglo je otvoreno pismo Nemanje Vidića. Legendarni kapiten Srbije žestoko… »
"Da sam ostao selektor Srbije, danas bismo imali ozbiljan tim!"

"Da sam ostao selektor Srbije, danas bismo imali ozbiljan tim!"

Sportske.net 22.11.2020
Zanimljive reči nekadašnjeg selektora reprezentacije Srbije. Ljubinko Drulović je uspeo svojevremeno da sa omladinskom reprezentacijom Srbije osvojio zlato na EP u Litvaniji 2013. godine. U jeku velikih napada na Fudbalski savez Srbije, oglasio se i… »
Javio se i Ljubinko Drulović: Da sam ostao selektor igrali bismo na Evropskom prvenstvu

Javio se i Ljubinko Drulović: Da sam ostao selektor igrali bismo na Evropskom prvenstvu

Vesti online 22.11.2020
Posle Slavoljuba Muslina javio se još jedan bivši selektor i prokomentarisao aktuelnu situaciju u srpskom fudbalu. Srbija ni posle 20 godina neće igrati na Evropskom prvenstvu, a Ljubinko Drulović smatra da bi istorija bila drugačija da je on ostao… »
Oglasio se još jedan bivši selektor: Drulović tvrdi samouvereno – ‘Da sam ja ostao, plasirali bismo se na EURO!’

Oglasio se još jedan bivši selektor: Drulović tvrdi samouvereno – ‘Da sam ja ostao, plasirali bismo se na EURO!’

Hot sport 22.11.2020
Nekadašnji selektor omladinske reprezentacije Srbije Ljubinko Drulović prokomentarisao je trenutno dešavanje u srpskom fudbalu. Iskusni stručnjak je istakao da bi se Srbija kvalifikovala na EURO da je ostao selektor. – Ušao sam u istoriju kao neko… »
Ljubinko Drulović: Da sam ostao selektor otišli bismo na EP, svako ko je postigao neki uspeh sklonjen je iz nacionalnog tima

Ljubinko Drulović: Da sam ostao selektor otišli bismo na EP, svako ko je postigao neki uspeh sklonjen je iz nacionalnog tima

Večernje novosti 22.11.2020
BIVŠI selektor reprezentacije Srbije Ljubinko Drulović osvrnuo se na sve što se dešava u srpskom fudbalu u poslednje vreme. Ovaj 52-godišnji stručnjak je u razgovoru za "Alo" istakao kako smatra da bi se Srbija kvalifikovala na Evropsko prvenstvo da… »
Kad pukne bratska ljubav u srpskom sportu

Kad pukne bratska ljubav u srpskom sportu

Nova 22.11.2020
Mnogi su prethodne nedelje mogli sa gorčinom da dočekaju saopštenje Marka Pantelića kao odgovor Fudbalskog saveza Srbije Nemanji Vidiću. Nekadašnji legendarni reprezentativac i kultna ličnost Mančester junajteda, Nemanja Vidić, oglasio se… »
Muslin: Stojim iza svih Vidićevih reči; Drulović: Svako ko je postigao uspeh sklonjen je iz reprezentacije

Muslin: Stojim iza svih Vidićevih reči; Drulović: Svako ko je postigao uspeh sklonjen je iz reprezentacije

Mozzart sport 22.11.2020
"To je najveći problem u našem fudbalu", dodaje šampion s Orlićima iz 2013. godine. Odavno u srpskom fudbalu nešto nije odjeknulo kao otvoreno pismo Nemanja Vidića. Nekadašnji kapiten Crvene zvezde i jedan od najvažnijih fudbalera u istoriji… »
Ne smiruje se fudbalska bura: Drulović: "Da sam ostao selektor, danas bismo imali tim!" Kovačević: "Što ste smenili…

Ne smiruje se fudbalska bura: Drulović: "Da sam ostao selektor, danas bismo imali tim!" Kovačević: "Što ste smenili…

Sportal blic 22.11.2020
Bura u srpskom fudbalu se ne stišava i kako stvari stoje, moraće da prođe još dosta vode Savom i Dunavom kako bi se sve sredilo. Već zategnutu situaciju u srpskom fudbalu, ustalasalo je otvoreno pismo Nemanje Vidića u kojem se kritikuje rad… »

Vesti dana »