Povezane vesti

Pobedili Novaka i Rafu, pa odigrali sjajno finale - Medvedevu titula!

Pobedili Novaka i Rafu, pa odigrali sjajno finale - Medvedevu titula!

Sportske.net 22.11.2020
Turbulentna sezona završena u velikom stilu. Pobednik završnog turnira Masters serije u Londonu je ruski teniser Danil Medvedev! On je večeras u uzbudljivom finalu savladao Austrijanca Dominika Tima sa 2:1, po setovima 4:6, 7:6 (7:2) i 6:4, a sve je… »
Istorija u Londonu: Medvedev osvojio Završni masters

Istorija u Londonu: Medvedev osvojio Završni masters

N1 Info 22.11.2020
Danil Medvedev novi ja šampion Završnog mastersa! Rus je do titule u Londonu došao pobedom nad Austrijancem Dominikom Timom 4:6, 7:6 (2), 6:4. Medvedev je osvojio najveću titulu u karijeri - devetu u karijeri, drugu ove sezone. Rus je postao prvi… »
"Novak je u tome bio najbolji celu karijeru": Marej otkrio šta je Đokoviću falilo u Londonu i na Rolan Garosu!

"Novak je u tome bio najbolji celu karijeru": Marej otkrio šta je Đokoviću falilo u Londonu i na Rolan Garosu!

Mondo 22.11.2020
Trostruki grend slem osvajač se osvrnuo na završetak sezone najboljeg igrača sveta. Trostruki grend slem osvajač se osvrnuo na završetak sezone najboljeg igrača sveta. Novak Đoković je završio 2020. godinu porazom u polufinalu Završnog mastersa… »
Medvedev hoće kao Đoković u Montrealu 2007: Takav podvig u tenisu nije viđen 13 godina!

Medvedev hoće kao Đoković u Montrealu 2007: Takav podvig u tenisu nije viđen 13 godina!

Mondo 22.11.2020
Ovo je prava retkost, a u nedelju uveče bi mogao da je ostvari ruski teniser. Ovo je prava retkost, a u nedelju uveče bi mogao da je ostvari ruski teniser. Danil Medvedev u poslednjem meču ATP tura u 2020. godini ima priliku da uđe u istoriju. Ne samo… »
“Ostavite Novaka na miru, ne može uvek da pobeđuje”

“Ostavite Novaka na miru, ne može uvek da pobeđuje”

Nova 22.11.2020
Endi Mari, nekada prvi teniser sveta, nije ove godine kao nekih ranijih igrao na ATP Tur finalu u Londonu, ali se zato našao u ulozi stručnog komentatora. Britanac, koji je 2016. u Londonu slavio protiv Novaka Đokovića baš u finalu u “O2 Areni”… »
Lice slovaka sve govori! Hvatao se za glavu, nije verovao šta se dešava: Marjan Vajda je ovako preživeo od 4:0 za Novaka do…

Lice slovaka sve govori! Hvatao se za glavu, nije verovao šta se dešava: Marjan Vajda je ovako preživeo od 4:0 za Novaka do…

Sportal blic 22.11.2020
Srpski tenisernije uspeo da se plasira u finale Završnog mastersa u Londonu gde ga je zaustavio treći reket sveta Dominik Tim. Ovim porazom Novak je izgubio šansu da izjednači rekord Rodžera Federera po broju titula u ATP finalima, ali će i pored… »
Rafa o podlozi na Završnom turniru: Nije vreme za to

Rafa o podlozi na Završnom turniru: Nije vreme za to

Vesti online 22.11.2020
Rafael Nadal, drugi teniser sveta, kaže da je bio veoma blizu plasmana u finale Završnog turnira u Londonu. Španski teniser zaustavljen je u polufinalu od strane Danila Medvedeva i posle meča je rekao: – Mislim da je Danil na početku meča bio… »
Rafa: Veliku sam priliku propustio

Rafa: Veliku sam priliku propustio

N1 Info 22.11.2020
Drugi teniser sveta Rafael Nadal nije uspeo da se plasira u finale Završnog Mastersa u Londonu, pošto ga je eliminisao Danil Medvedev, a posle meča istakao je da mu je žao jer nije uspeo da iskoristi sjajnu šansu da osvoji prvi trofej na tom… »
Rafa zadovoljan, kakva je njegova računica?

Rafa zadovoljan, kakva je njegova računica?

Sportske.net 22.11.2020
Porazom u polufinalu završnog turnira Rafa je završio učešće u ovoj sezoni. Rafael Nadal je poražen u polufinalnom meču završnog turnira u Londonu, Danil Medvedev je bio bolji rival i slavio je sa 2:1 u setovima nakon preokreta. Nadal je imao… »
"Dovoljno sam postigao i pobedio u bitnijim mečevima": Rafael Nadal posle neočekivane eliminacije u Londonu žestoko…

"Dovoljno sam postigao i pobedio u bitnijim mečevima": Rafael Nadal posle neočekivane eliminacije u Londonu žestoko…

Sportal blic 22.11.2020
Finale ove sezone će proći bez "velike trojke", pošto je , kao i zaustavljen u polufinalu, dok se nije ni pojavio zbog oporavka od povrede. , Rusa koji je u finišu sezone podigao formu i koji je favorit da je završi osvajanjem trofeja. Nadal je posle… »
Nadal odbrusio kritičarima: Dobio sam mnogo težih mečeva

Nadal odbrusio kritičarima: Dobio sam mnogo težih mečeva

Nova 22.11.2020
Rafael Nadal je, baš kao i Novak Đoković, zaustavljen u polufinalu Završnog mastersa u Londonu. Od Španca je bio uspešniji Danil Medvedev 3:6, 7:6 (4), 6:3. Nadalova eliminacija pre finala bila je povod za mnoge da počnu da ga osporavaju da više… »
Nadal posle poraza odbrusio kritičarima: Dovoljno sam postigao, pobeđivao sam ja i kada je bilo teže!

Nadal posle poraza odbrusio kritičarima: Dovoljno sam postigao, pobeđivao sam ja i kada je bilo teže!

Mondo 22.11.2020
Rafael Nadal ne smatra neuspehom ispadaje u polufinalu završnog mastersa. Rafael Nadal ne smatra neuspehom ispadaje u polufinalu završnog mastersa. Masters u Londonu će ove godine u finalu biti bez "velike trojke". Rodžer Federer se nije ni pojavio… »

Vesti dana »