Povezane vesti

Incko spreman da donese zakon o zabrani negiranja genocida

Incko spreman da donese zakon o zabrani negiranja genocida

Sputnik 22.11.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da on donese zakon o zabrani negiranja genocida, ukoliko to domaće institucije ne urade. Incko je to rekao za „Al Džaziru Balkans“, a na pitanje zašto to nije učinio do sada… »
Antisrpski plan visokog predstavnika: Incko planira da nametne zakon narodima u BiH

Antisrpski plan visokog predstavnika: Incko planira da nametne zakon narodima u BiH

Večernje novosti 22.11.2020
VISOKI predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da nametne zakon o zabrani negiranja genocida u toj zemlji. Incko je to rekao za Al džaziru Balkans, a na pitanje zašto to nije učinio do sada, odgovorio da "godišnjica traje godinu dana… »
Nameće se zakon o negiranju genocida u Srebrenici: Više Brisela, manje Dejtona

Nameće se zakon o negiranju genocida u Srebrenici: Više Brisela, manje Dejtona

Pravda 22.11.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da nametne zakon o zabrani negiranja genocida u toj zemlji. Incko je to rekao za Al džaziru Balkans, a na pitanje zašto to nije učinio do sada, odgovorio da "godišnjica traje godinu dana… »
Incko: Spreman sam da nametnem Zakon o zabrani negiranja genocida u BiH

Incko: Spreman sam da nametnem Zakon o zabrani negiranja genocida u BiH

N1 Info 22.11.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da nametne Zakon o zabrani negiranja genocida u Bosni i Hercegovini. "Sve evropske zemlje imaju Zakon o zabrani negiranja holokausta, u mojoj zemlji je jedan engleski istoričar dobio tri… »
Incko spreman da nametne zakon o negiranju genocida u BiH

Incko spreman da nametne zakon o negiranju genocida u BiH

Politika 22.11.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da nametne zakon o zabrani negiranja genocida u toj zemlji. Incko je to rekao za Al džaziru Balkans, a na pitanje zašto to nije učinio do sada, odgovorio da „godišnjica traje godinu… »
Incko spreman da nametne zakon o negiranju genocida u BiH

Incko spreman da nametne zakon o negiranju genocida u BiH

RTS 22.11.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da nametne zakon o zabrani negiranja genocida u toj zemlji. Incko je to rekao za Al džaziru Balkans, a na pitanje zašto to nije učinio do sada, odgovorio da "godišnjica traje godinu dana… »
Incko bi da nametne zakon o negiranju genocida u BiH: Da budemo jasni, ja sam spreman da to uradim!

Incko bi da nametne zakon o negiranju genocida u BiH: Da budemo jasni, ja sam spreman da to uradim!

Kurir 22.11.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da je spreman da nametne zakon o zabrani negiranja genocida u toj zemlji. Incko je to rekao za Al džaziru Balkans, a na pitanje zašto to nije učinio do sada, odgovorio da "godišnjica traje godinu dana… »

Vesti dana »