Povezane vesti

Erdogan: Turska vidi sebe kao deo Evrope, EU treba da ispuni obećanja

Erdogan: Turska vidi sebe kao deo Evrope, EU treba da ispuni obećanja

Politika 22.11.2020
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je da Turska vidi sebe kao deo Evrope, ali da EU treba da ispuni obećanja u vezi s kandidaturom te zemlje za članstvo i sa izbeglicama. „Mi sebe uvek posmatramo kao deo Evrope. Mi biramo Evropu sve dok… »
Erdogan: Turska nerazdvojivi deo Evrope, ali neće popustiti pred napadima

Erdogan: Turska nerazdvojivi deo Evrope, ali neće popustiti pred napadima

N1 Info 22.11.2020
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je da Turska, koja je zvanično kandidat za članstvo u Evropskoj uniji, sebe vidi kao nerazdvojivi deo Evrope, ali ne namerava da popusti pred napadima i dvostrukim standardima, javlja AFP. "Mi sebe… »
Erdogan: Turska je neodvojivi dio Evrope

Erdogan: Turska je neodvojivi dio Evrope

Al Jazeera 22.11.2020
Evropska unija treba održati obećanja data prilikom rješavanja problema migranata i Tursku primitu u članstvo. Turski predsjednik Recep Tayyip Erdogan izjavio je u nedjelju kako Ankara sebe smatra neodvojivim dijelom Evrope. Obraćajući se članovima… »
Erdogan: EU bi trebalo da održi obećanje dato u migrantskoj krizi i primi Tursku u Uniju!

Erdogan: EU bi trebalo da održi obećanje dato u migrantskoj krizi i primi Tursku u Uniju!

Kurir 22.11.2020
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da Ankara sebe smatra neodvojivim delom Evrope. Erdogan je prilikom obraćanja članovima svoje vladajuće stranke rekao da bi Evropska unija trebalo da održi svoja obećanja data prilikom… »

Vesti dana »