Povezane vesti

Poznati glumac Mustafa Nadarević preminuo u 77. godini

Poznati glumac Mustafa Nadarević preminuo u 77. godini

Sandžak haber 22.11.2020
Poznati bosanskohercegovački glumac Musatafa Nadarević preminuo je u 77. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću. Vijest o Nadarevićevoj smrti potvrdio je i bh. glumac Moamer Kasumović, njegov dugogodišnji partner u popularnoj seriji “Lud… »
Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Slobodna Evropa 22.11.2020
Jedan od najznačanijih bosanskohercegovačkih i regionalnih glumaca Mustafa Nadarević preminuo je u Zagrebu u 77. godini, nakon duge borbe sa teškom bolešću, potvrdio je za Radio Slobodna Evropa (RSE) direktor sarajevskog Kamernog teatra 55 Emir… »
Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Ekapija 22.11.2020
Mustafa Nadarević, poznati bosanskohercegovački glumac, preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini. Vest o njegovoj smrti potvrdio je glumac Moamer Kasumović. Nadareviću je dijagnostifikovan karcinom pluća, nedavno je otpušten iz… »
Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Preminuo glumac Mustafa Nadarević

N1 Info 22.11.2020
Poznati glumac Mustafa Nadarević preminuo je nakon borbe s dugom i teškom bolesti u 78. godini života, javlja Dnevnik.hr. Izvor: N1 Sarajevo Vest o njegovoj smrti potvrdio je glumac Moamer Kasumović za portal Radiosarajevo.ba. Glumcu je nedavno bio… »
Kao dete je ostao bez oca, živeo u nemaštini sa babom i dedom: Teška sudbina Mustafe Nadarevića, potresni detalji koje malo…

Kao dete je ostao bez oca, živeo u nemaštini sa babom i dedom: Teška sudbina Mustafe Nadarevića, potresni detalji koje malo…

Kurir 22.11.2020
Glumac Mustafa Nadarević, najpoznatiji po ulozi Izeta Fazlinovića u seriji "Lud, zbunjen, normalan", preminuo je u 77. godini nakon duge i teške bolesti. Nadarević je tokom duge i bogate karijere odigrao mnogo velikih pozorišnih, filmskih i TV uloga… »
Kolege se opraštaju od Nadarevića: "Deo mene je otišao s njim, pamtiće ga generacije"

Kolege se opraštaju od Nadarevića: "Deo mene je otišao s njim, pamtiće ga generacije"

Telegraf 22.11.2020
Mustafa Nadarević preminuo je u 77. godini. Poznati glumac Mustafa Nadarević preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini. Njegove kolege sa tugom su primile ovu vest. Bosanskohercegovački glumac Emir Hadžihafizbegović kazao je za "… »
Zbogom Izete: Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Zbogom Izete: Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Prva 22.11.2020
Poznati glumac Mustafa Nadarević preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini. Bolovao je od karcinoma pluća, nedavno je otpušten iz bolnice i bio je u kući u Zagrebu, a kako su pisali mediji nije izlazio nigde zbog epidemiološke… »
Odlazak Mustafe Nadarevića – “Mnogo puta glumio sam smrt”

Odlazak Mustafe Nadarevića – “Mnogo puta glumio sam smrt”

Nova 22.11.2020
Kada bih od svake svoje uloge uzeo po malo sastavio bi se jedan dobar čovek, složen i interesantan, govorio je glumac Mustafa Nadarević, koji je preminuo danas u 77. godini u Zagrebu posle duge i teške bolesti. Poznatom glumcu i reditelju pre nekoliko… »
U januaru saopštio da se bori sa karcinomom: Kad sam shvatio da je bolest deo života, onda sam je prihvatio

U januaru saopštio da se bori sa karcinomom: Kad sam shvatio da je bolest deo života, onda sam je prihvatio

Mondo 22.11.2020
Čak je i 77. rođendan proslavio u teškom stanju u bolnici. Čak je i 77. rođendan proslavio u teškom stanju u bolnici. Slavni glumac Mustafa Nadarević preminuo je u 77. godini u Zagrebu, nakon borbe sa rakom pluća. Duže vreme proveo je u bolnici… »
Mustafa Nadarević se za života jednog plašio: Nadam se da nećemo da ponovimo pakao devedesetih, bolje da bude smak sveta

Mustafa Nadarević se za života jednog plašio: Nadam se da nećemo da ponovimo pakao devedesetih, bolje da bude smak sveta

Blic 22.11.2020
Mustafa Nadarević je u jednom intervjuu za "Blic" pre četiri godine govorio o glumi, karijeri i devedesetim godinama. Prenosimo delove o njegovim ličnim stavovima. - Mislim da je gluma, s jedne strane gledano, jako blizu bolesti. Nije normalno da ja… »
Životna tragedija je obeležila život Mustafe Nadarevića: Najveća ljubav mu je umrla na rukama

Životna tragedija je obeležila život Mustafe Nadarevića: Najveća ljubav mu je umrla na rukama

Blic 22.11.2020
Mustafa Nadarević, bosanski glumac, umro je u 77. godini nakon teške bolesti, a 2012. godine izubio je svoju veliku ljubav, suprugu Slavicu Radović. Supruga Mustafe Nadarevića se više od deset godina hrabro se borila s rakom dojke, ali nakon… »
Estrada u suzama zbog smrti mustafe nadarevića: Opraštaju se od glumca emotivnim rečima, a evo šta je napisala Šabanova…

Estrada u suzama zbog smrti mustafe nadarevića: Opraštaju se od glumca emotivnim rečima, a evo šta je napisala Šabanova…

Kurir 22.11.2020
Glumac Mustafa Nadarević preminuo je u 77. godini u Zagrebu, a njegova ćerka potvrdila je tužnu vest. On je vodio bitku sa karcinomom pluća, a o svojoj bolesti je uvek otvoreno govorio. Mnoge poznate ličnosti opraštaju se od njega putem društvenih… »
Žena koju je pokojni Mustafa zavoleo, preminula je od raka. Rano je ostao bez oca i bio je siromašan

Žena koju je pokojni Mustafa zavoleo, preminula je od raka. Rano je ostao bez oca i bio je siromašan

Telegraf 22.11.2020
Zbog siromaštva je rano napustio majku, te otišao u Zagreb da živi s bakom i dedom. Glumac Mustafa Nadarević, koga su mlađe generacije zavolele kao Izeta Fazlinovića iz serije "Lud, zbunjen, normalan", umro je nakon duge borbe sa teškom bolešću u… »
Mustafa Nadarević preminuo u 77. godini

Mustafa Nadarević preminuo u 77. godini

IndeksOnline 22.11.2020
SARAJEVO – Poznati bosanski i jugoslovenski glumac Mustafa Nadarević preminuo je u 77. godini u Zagrebu nakon duge i teške bolesti.To je zagrebačkom portalu Indeks potvrđeno u krugu porodice. Kako piše portal Klix, Nadarević se od početka godine… »
Preminuo Mustafa Nadarević! Izgubio je bitku za život nakon teške bolesti!

Preminuo Mustafa Nadarević! Izgubio je bitku za život nakon teške bolesti!

Svet plus 22.11.2020
Pozmati glumac Mustafa Nadarević preminuo je u 77. godini! Izgubio je bitku za život nakon duge i teške bolesti! Mustafa Nadarević bolovao je od karcinoma pluća, nedavno je otpušten iz bolnice i bio je u kući u Zagrebu, a kako su pisali mediji nije… »
Preminuo Mustafa Nadarević

Preminuo Mustafa Nadarević

Sputnik 22.11.2020
Poznati glumac Musatafa Nadarević preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini. Vest o njegovoj smrti potvrdio je kolega Moamer Kasumović za portal Radiosarajevo.ba. Kako prenosi "Jutarnji list" dijagnostifikovan mu je bio karcinom… »
Preminuo Mustafa Nadarević

Preminuo Mustafa Nadarević

Vesti online 22.11.2020
Poznati bosanski i jugoslovenski glumac Mustafa Nadarević preminuo je danas u 77. godini u Zagrebu nakon duge i teške bolesti. To je zagrebačkom portalu Indeks potvrđeno u krugu porodice. Kako piše portal Klix, Nadarević se od početka godine borio… »
Stigla tužna vest: Preminuo Mustafa Nadarević

Stigla tužna vest: Preminuo Mustafa Nadarević

Mondo 22.11.2020
Legendarni glumac Musatafa Nadarević preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini. Legendarni glumac Musatafa Nadarević preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini. Slavni glumac Mustafa Nadarević je početkom ove… »
Mustafi je bio dijagnostikovan karcinom pluća, a ovako je govorio o svojoj bolesti: Prihvatio sam to s ljubavlju, to je deo…

Mustafi je bio dijagnostikovan karcinom pluća, a ovako je govorio o svojoj bolesti: Prihvatio sam to s ljubavlju, to je deo…

Kurir 22.11.2020
Poznati glumac Mustafa Nadarević preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini. Njemu je bio dijagnostikovan karcinom pluća, ali nakon tog saznanja vedar duh ga nikad nije napustio. On je u jednom nedavnom intervjuu progovorio o teškoj… »
Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Al Jazeera 22.11.2020
Iako je živio i radio u mnogim gradovima bivše Jugoslavije, najveći dio života proveo je u Zagrebu. Nakon duge i teške bolesti u 77. godini preminuo je glumac Mustafa Nadarević, piše hrvatski portal Index.hr. Vijest o smrti Mustafe Nadarevića… »
Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Danas 22.11.2020
Veliki bosanskohercegovački glumac Mustafa Nadarević preminuo je danas u 77. godini. Vest o Nadarevićevoj smrti potvrdio je za Klix.ba njegov dugogodišnji kolega i prijatelj, glumac Emir Hadžihafizbegović. Legendarni glumac rođen je 1943. godine u… »
Ova uloga je obeležila karijeru mustafe nadarevića: Mlađe generacije su ga znale po ovom liku

Ova uloga je obeležila karijeru mustafe nadarevića: Mlađe generacije su ga znale po ovom liku

Kurir 22.11.2020
Legendarni glumac Mustafa Nadarević preminuo je u 77. godini, nakon što je dijagnostikovan karcinom pluća. Odigrao je preko 150 pozorišnih uloga, a mlađe generacije i mnogi ga znaju kao Izeta Fazlinovića iz serije "Lud, zbunjen, normalan". Upravo… »
Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Preminuo glumac Mustafa Nadarević

Novi magazin 22.11.2020
Poznati glumac Mustafa Nadarević preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini. Bolovao je od karcinoma pluća, nedavno je otpušten iz bolnice i bio je u kući u Zagrebu, a kako su pisali mediji nije izlazio iz kuće zbog epidemiološke… »
Preminuo Mustafa Nadarević: Čuveni Izet izgubio najvažniju bitku u 77. godini

Preminuo Mustafa Nadarević: Čuveni Izet izgubio najvažniju bitku u 77. godini

Večernje novosti 22.11.2020
POZNATI glumac Mustafa Nadarević preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini. Bolovao je od karcinoma pluća, nedavno je otpušten iz bolnice i bio je u kući u Zagrebu, a kako su pisali mediji nije izlazio iz kuće zbog epidemiološke… »
Kada sam shvatio da je to deo života... Ovako je govorio Mustafa Nadarević kada je saznao da je teško bolestan

Kada sam shvatio da je to deo života... Ovako je govorio Mustafa Nadarević kada je saznao da je teško bolestan

Večernje novosti 22.11.2020
U ZAGREBU je umro slavni glumac Mustafa Nadarević (77), nakon kraće borbe sa rakom pluća. Duže vreme proveo je u bolnici, svestan da je bolest već uznapredovala, a nedavno je pušten kući gde je i preminuo. - Kada sam shvatio da je to deo života… »
Ćerka mustafe nadarevića skrhana bolom: Potvrdila da joj je otac preminuo i poručila ovo

Ćerka mustafe nadarevića skrhana bolom: Potvrdila da joj je otac preminuo i poručila ovo

Večernje novosti 22.11.2020
GLUMAC Mustafa Nadarević preminuo je danas u Zagrebu nakon duge borbe s opakom bolešću. Za hrvatske medije oglasila se i njegova ćerka koja je potvrdila da joj je otac preminuo. Nana Nadarević, kako javljaju mediji iz Zagreba, gde je Mustafa proveo… »
Najbolje uloge Mustafe Nadarevića: Juga ga je znala po dramama, u komediji je zablistao

Najbolje uloge Mustafe Nadarevića: Juga ga je znala po dramama, u komediji je zablistao

Telegraf 22.11.2020
Od "Oca na službenom putu" do "Već viđeno"... Svuda je pokazivao zavidan talenat. Čuveni jugoslovenski i bosanskoherecegovački glumac Mustafa Nadarević preminuo je danas u 77. godini, javili su regionalni mediji. Iako je rođen u Banjaluci 1943… »
Preminuo legendarni glumac Mustafa Nadarević

Preminuo legendarni glumac Mustafa Nadarević

Telegraf 22.11.2020
Mustafa je preminuo u Zagrebu. Legendarni glumac Musatafa Nadarević preminuo je nakon duge borbe sa teškom bolešću u 77. godini, javlja Radio Sarajevo. Vest o njegovoj smrti potvrdio je glumac Moamer Kasumović za portal Radiosarajevo.ba. On je, sa… »

Vesti dana »