Povezane vesti
Perišić: U incidentu lakše povređene dve doktorke i medicinka sestra
Niške vesti 22.11.2020
Perišić je rekao da se boca zapalila prilikom transporta pacijenta iz kola Hitne pomoći u jedinicu intenzivne nege kovid bolnice. „Pacijent je dobio priručnu bocu kiseonika, kakvih mi dnevno izmenimo na stotine. Ta boca se prilikom povećanja protoka… »
Direktor KC Niš nakon eksplozije: Lakše povređena tri radnika tokom transporta pacijenta do stacionara
Južne vesti 22.11.2020
Tokom transporta ugroženog pacijenta sa prijema do stacionara u novoj zgradi Kliničkog centra u Nišu zapalila se boca sa kiseonikom i tri zdravstvena radnika imaju lakše opekotine, kaže direktor Zoran Perišić. Tvrdi da nije reč o nepažnji osoblja, već da… »
Kako je planula boca s kiseonikom u KC Niš? Oglasio se direktor, otkrio stanje povređenih
Telegraf 22.11.2020
Dr Perišić je demantovao navode da ima povređenih pacijenata. U kovid bolnici Kliničkog centra Niš danas se zapalila boca sa kiseonikom, a povodom ovog incidenta oglasio se Zoran Perišić, direktor ove zdravstvene ustanove koji je potvrdio događaj i naveo… »
Vesti dana »

Rhmz se hitno oglasio usred noći! Upaljen sistem SMS poruka, u ovim delovima Srbije vreme vrlo opasno, izdato upozorenje i za Beograd: "Budite na oprezu"
Blic pre 31 minutajoš 63 povezane

Aleksej Urusov novi predsednik, Dragutin Matanović prvi potpredsednik Odbora direktora NIS
Naslovi.ai pre 1 satjoš 22 povezane

Francuska najavljuje priznanje Palestine, SAD kritikuju, Velika Britanija podržava
Naslovi.ai pre 51 minutajoš 14 povezanih

Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel 196 dinara, benzin 177 dinara do 1. avgusta
Naslovi.ai pre 1 satjoš 32 povezane