Povezane vesti

Lud meč u Monpeljeu: Ristić asistirao spoljnom, šest golova za poluvreme, i drugo mesto za domaćina (video)

Mozzart sport 22.11.2020
Na kraju pobeda domaćina nad Strazburom – 4:3. Obično se za utakmice u Francuskoj lepi prefiks tvrdih, čak oni smeliji pričaju o nezanimljivosti i velikom fizičkom uticaju. Međutim, današnji okršaj između Monpeljea i Strazbura imao je triler… »
Liga 1 - Ristić slavio protiv Mitrovića u spektaklu od sedam golova!

Sportske.net 22.11.2020
Remsu ne ide bez Rajkovića. Dižon - Lens 0:1 Lens je konačno prekinuo seriju bez pobede. Gosti su uspeli da slave minimalnim rezultatom zahvaljujući golu Kalimuenda u 23. minutu. Dižon je pretio u drugom delu igre, Raciopi je bio spreman za izazove -… »