Povezane vesti

"Luna je ološ, bilo mi je žao Anabele" Nadica progovorila o osobi koja je njenoj Kiji uništila brak

"Luna je ološ, bilo mi je žao Anabele" Nadica progovorila o osobi koja je njenoj Kiji uništila brak

Telegraf 22.11.2020
Gagi išao da vidi prijatelje, zamisli koji je to blam u Zrenjanjinu. Kijin otac je bašta do njih - rekla je Kijina mama. Nadica Zeljković dotakla se o ljubavnom trouglu svoje ćerke Kije Kockar u koji je uvučena zbog bivšeg supruga Slobe Radanovića… »
Kijina majka žali anabelu, ali ne štedi lunu: Kad sam gledala htela sam da umrem, ona je ološ! (video)

Kijina majka žali anabelu, ali ne štedi lunu: Kad sam gledala htela sam da umrem, ona je ološ! (video)

Mondo 22.11.2020
Prisetila se dešavanja iz prethodnih sezona. Prisetila se dešavanja iz prethodnih sezona. Majka Kristine Kije Kockar, Nadica Zeljković, otvoreno je pričala sa zadrugarima o Luni Đogani. Poznato je da je tadašnji Kijin muž Sloba Radanović prevario… »
Ona je ološ, bilo mi je žao Anabele! Kijina mama kivna na Lunu zbog ružnog ponašanja prema majci, pa oplela žestoko po…

Ona je ološ, bilo mi je žao Anabele! Kijina mama kivna na Lunu zbog ružnog ponašanja prema majci, pa oplela žestoko po…

Kurir 22.11.2020
Nadica Zeljković i Marko Đedović su se prisetili Luninih nervnih slomova i ružnih reči koje je uputila roditeljima. "Ološ Luna, vama je svima nje žao, j*bava se sa oženjenima, majci priča da p*ši k*rac", rekao je Đedović. "Ja kada sam gledala… »

Vesti dana »