Povezane vesti
BRITANSKO ISTRAŽIVANJE: Oboleli od korone najzarazniji u prvim danima bolesti
Moj Novi Sad 23.11.2020
Najveći rizik od prenošenja infekcije Kovid-19 je u prvih pet dana, pokazuju studije. Rezultati istraživanja ukazuju da su nivoi Kovida-19 najviši u prvim danima bolesti i da je živi virus sposoban da se množi devet dana pošto se simptomi pojave, piše… »
Korona virus: Oboleli od Kovida-19 najzarazniji u prvim danima bolesti
Radio 021 23.11.2020
Koliko su zarazni oboleli zavisi od mnogo faktora - koliko virus može da se deli, koliko ga dugo nose u sebi i koliko ga ima u organizmu. Getty Images Najveći rizik od prenošenja korona virusa je u prvih pet dana, pokazuju studije. Rezultati istraživanja… »
Korona virus: Oboleli od Kovida-19 najzarazniji u prvim danima bolesti
Danas 23.11.2020
Najveći rizik od prenošenja korona virusa je u prvih pet dana, pokazuju studije. Rezultati istraživanja ukazuju da su nivoi Kovida-19 najviši u prvim danima bolesti i da je živi virus sposoban da se množi devet dana pošto se simptomi pojave. Britanski… »
Vesti dana »
Nastavak paklenih vrućina, danas blizu 40 stepeni: Evo kakvo vreme će biti do kraja jula
Mondo pre 12 minutajoš 3 povezane
Saša Ilić: Zadovoljan sam rezultatom i prolaskom u narednu rundu kvalifikacija
Politika pre 4 satijoš 6 povezanih
Hag: Završne reči protiv Tačija za ometanje pravde planirane za septembar
Politika pre 4 satijoš 1 povezana





