Povezane vesti
Dačić: Poslanici o budžetu u prvih desetak dana decembra
Danas 23.11.2020
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić najavio je da će poslanici „u prvih desetak dana decembra“ raspravljati o usvajanju budžeta. On je kazao da će u narednom periodu jedan od zadataka biti da se parlament vrati u redovne aktivnosti a da usvajanje… »
Dačić: O budžetu za 2021. poslanici u prvih desetak dana decembra
Dnevnik 23.11.2020
BEOGRAD: Sednica Narodne skupštine na čijem će dnevnom redu biti predlog budžeta za 2021. godinu biće održana u prvih desetak dana decembra, izjavio je predsednik parlamenta Ivica Dačić. Dačić je za TV Pink naveo da su Evropski parlament i druge evropske… »
Dačić: Sednica o predlogu budžeta početkom decembra
N1 Info 23.11.2020
Predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić izjavio je da će uskoro zakazati sednicu parlamenta na čijem će dnevnom redu biti predlog budžeta za 2021. godinu, čija rasprava ide u redovnom, a ne hitnom postupku, pa se sednica očekuje u prvih desetak dana… »
Vesti dana »

Fbi se oglasio: Osumnjičeni za ubistvo Čarlija Kirka je u pritvoru
Večernje novosti pre 4 satijoš 19 povezanih

Nova runda dijaloga Beograda i Prištine: U Briselu je predvodi Petar Petković
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Đurica (Evropski pokret u Srbiji): Teme u govoru predsednice EK ključne za EU, Srbija je kap u moru
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Vremenska prognoza za 11 septembar: Oblačno i nestabilno, mogući pljuskovi sa grmljavinom
Mondo pre 48 minutajoš 3 povezane