Povezane vesti
Hrvatska šalje vojsku na Kosovo: Usvojena odluka o podršci Kforu
Mondo 23.11.2020
Vlada Hrvatske je na sednici 19. novembra usvojila Nacrt predloga odluke o učestvovanju Oružanih snaga Hrvatske u operaciji podrške Kforu na Kosovu i Metohiji. Vlada Hrvatske je na sednici 19. novembra usvojila Nacrt predloga odluke o učestvovanju… »
Hrvatska šalje dodatne vojnike na Kosovo: Usvojena odluka o podršci Kforu
Telegraf 23.11.2020
Trenutno u operaciji Kfora raspoređen je 33. hrvatski kontingent sa 38 pripadnika Oružanih snaga Republike Hrvatske i dva helikoptera Hrvatskoga ratnog vazduhoplovstva. Vlada Hrvatske usvojila je Nacrt predloga odluke o učestvovanju Oružanih snaga… »
Hrvatska šalje vojsku na Kosovo
Pravda 23.11.2020
Vlada Hrvatske je na sednici 19. novembra usvojila Nacrt predloga odluke o učestvovanju Oružanih snaga Hrvatske u operaciji podrške miru Kforu na Kosovu, prema kom predlaže Saboru povećanje hrvatskog kontigenta u Kforu sa dosadašnjih 40 na 150 pripadnika… »
Hrvati naveliko pomažu teroristima: Stiže vojno pojačanje za okupaciju juga Srbije
Srbija danas 23.11.2020
Trenutno je u operaciji Kfora raspoređen 33. hrvatski kontingent. Vlada Hrvatske je na sednici 19. novembra usvojila Nacrt predloga odluke o učestvovanju Oružanih snaga Hrvatske u operaciji podrške miru Kforu na takozvanom Kosovu, prema kom predlaže… »
Vesti dana »

Blokada Suda u Novom Sadu: Priveden student, SNS pristalice pozivaju na skupove (BLOG)
Novi magazin pre 1 minutjoš 31 povezana

Osumnjičen da je ukrao pola miliona dinara dobrovoljnog priloga iz samostana u Subotici
N1 Info pre 26 minutajoš 39 povezanih

„Napadaju mi kuću“: SNS najavio skupove protiv blokada u pedeset gradova
Vreme pre 1 satjoš 40 povezanih

Uživo Žestoke borbe ne prestaju; NATO diže avione; "Eliminisani su" FOTO/VIDEO
B92 pre 36 minutajoš 67 povezanih

Vučić: U nedelju prezentacija, od 1. septembra primena. "Čudesne mere"
B92 pre 2 satajoš 23 povezane