Povezane vesti

Oglasio se i Georgiev: Montenegrini me izjednačili sa teroristom

Oglasio se i Georgiev: Montenegrini me izjednačili sa teroristom

Vesti online 23.11.2020
Muzičar Vlada Georgiev, kome je Uprava policije Herceg Novi zabranila ulazak u Crnu Goru do 2030. godine, kaže da su ga izjednačili sa teroristima i kriminalcima, i to samo zbog njegovih prosrpskih stavova. – Pa molim vas, oni su mene izjednačili s… »
Vladu Georgievu zabranjen ulazak u Crnu Goru: Pevač "nepoželjan" narednih deset godina!

Vladu Georgievu zabranjen ulazak u Crnu Goru: Pevač "nepoželjan" narednih deset godina!

Mondo 23.11.2020
Zabrana važi 10 godina! Zabrana važi 10 godina! Uprava policije Herceg Novi zabranila je pevaču Vladu Georgievu ulazak u Crnu Goru do 2030. godine, saopštila je advokatska kancelarija Tomanović, koja zastupa Georgieva. Iz ove advokatske kancelarije… »
Georgiev za Nova.rs: Izjednačili me s teroristima

Georgiev za Nova.rs: Izjednačili me s teroristima

Nova 23.11.2020
"Pa molim vas, oni su mene izjednačili s teroristima i kriminalcima, s jako opasnim ljudima. A zašto? Zato što im smeta moj Tviter nalog na kome javno izražavam svoje pro srpske stavove, vrlo umerene pritom, a ova oligarhijska odlazeća ekipa ne… »
Kancelarija Tomanović: Vladi Georgievu nakon usvajanja žalbe ponovo zabranjen ulazak u Crnu Goru

Kancelarija Tomanović: Vladi Georgievu nakon usvajanja žalbe ponovo zabranjen ulazak u Crnu Goru

Danas 23.11.2020
Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore usvojilo je žalbu Advokatske kancelarije Tomanović koja zastupa pevača Vladu Georgieva i poništilo Rešenje o zabrani ulaska u Crnu Goru, ali je Uprava policije Herceg Novi ponovo zabranila ulazak Vladi… »
Georgievu zabranili ulaz u Crnu Goru na 10 godina

Georgievu zabranili ulaz u Crnu Goru na 10 godina

Nova 23.11.2020
Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore usvojilo je žalbu advokatske kancelarije Tomanović koja zastupa Vlada Georgieva i poništilo je Rešenje o zabrani ulaska u Crnu Goru, ali je Uprava policije Herceg Novi ponovo zabranila ulazak Georgievu i to… »

Vesti dana »