Povezane vesti

"Imam više od 100 kg, velika je borba ispred mene": Voditeljka Nataša Aksentijević se skinula u kupaći: "Žešće me je…

"Imam više od 100 kg, velika je borba ispred mene": Voditeljka Nataša Aksentijević se skinula u kupaći: "Žešće me je…

Blic 23.11.2020
Voditeljka Nataša Aksentijević obavestila je sve svoje pratioce na Instagramu da želi da napravi promenu na sebi i smrša, jer trenutno ima više od 100 kilograma, a zatim je objavila fotografiju u kupaćem i pokazala sve svoje nesavršenosti. Naime… »
Ja sam Nataša, žena od 100 KG i žešće me je sramota: Voditeljka se skinula u donji veš i počela eksperiment! (foto)

Ja sam Nataša, žena od 100 KG i žešće me je sramota: Voditeljka se skinula u donji veš i počela eksperiment! (foto)

Mondo 23.11.2020
"Velika je borba ispred mene. Daću sve od sebe", navela je u objavi. "Velika je borba ispred mene. Daću sve od sebe", navela je u objavi. Voditeljka Nataša Aksentijević, poznatija kao Nataša DNK, nedavno je otkrila da planira da napravi najveću… »
Ovo sam ja, žena od preko 100 KG! Nataša DNK se skinula u kupaći: Sramota je što se slikala, ali javno je jedno obećala…

Ovo sam ja, žena od preko 100 KG! Nataša DNK se skinula u kupaći: Sramota je što se slikala, ali javno je jedno obećala…

Kurir 23.11.2020
Nataša Aksentijević (Nataša DNK) bez problema se skinula i pozirala za društvene mreže. Voditeljka je posetila jedan spa centar, pa je obukla crni bikini i napravila selfi u ogledalu. "Ćao, ovo sam ja Nata, žena od preko 100 kilograma. Razgaćila… »

Vesti dana »