Povezane vesti
Dva puta preležao koronu za 5 meseci: Vuk Kostić dobio negativan test, evo kakve simptome je imao!
Mondo 23.11.2020
Glumac je apelovao na sve da se čuvaju. Glumac je apelovao na sve da se čuvaju. Glumac Vuk Kostić dva puta je preležao korona virus, a sada je dobio negativan test i otkrio kako se oseća. Ovog puta bili su u pitanju blaži simptomi nego prethodnog, a zbog… »
2 Puta za 5 meseci sam imao koronu! Vuk Kostić uradio test, negativan je, sad otkrio kako se oseća i kakvi su bili simptomi
Kurir 23.11.2020
Glumac Vuk Kostić drugi put je preležao korona virus i za "Blic" otkrio kako se sada oseća. - Za sve koji su se brinuli, dobro sam. Test na koronu je Bogu hvala, negativan. Ovog puta simptomi su bili blaži nego u avgustu, a kako sam dva puta za pet… »
Vesti dana »
VJT traži da MUP prikupi obaveštenja o neovlašćenom prikupljanju podataka članova SNS-a
RTV pre 2 minutajoš 117 povezanih
Dr Matić (Ujedinjeni-Sevojno): Očekujemo da vlast formiramo sa Zdravom Srbijom
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih
Trgovinska robna razmena Srbije 11,5 milijardi evra: Evo 5 ključnih proizvoda koje izvozimo i 5 koje uvozimo
Blic pre 1 satjoš 28 povezanih
Tesnom većinom izabran novi predsednik Skupštine Niša: Kvorum za sednicu dao i osuđeni bivši predsednik
Danas pre 1 satjoš 47 povezanih



