Povezane vesti

Stefanović: Ništa nije isto od napada na mene 2018.

Stefanović: Ništa nije isto od napada na mene 2018.

RTV 23.11.2020
BEOGRAD - Potpredsednik Stranke slobode i pravde Borko Stefanović podseća danas na drugu godišnjicu od napada na njega u Kruševcu, i ocenjuje, prema saopštenju stranke, da od tada ništa nije isto u Srbiji. Stefanović navodi da je to bio povod za… »
Stefanović o godišnjici napada u Kruševcu: U Srbiji više ništa nije isto

Stefanović o godišnjici napada u Kruševcu: U Srbiji više ništa nije isto

Slobodna Evropa 23.11.2020
Na drugu godišnjicu napada na potpredsednika opozicione Stranke slobode i pravde Borka Stefanovića i aktivistu Levice Srbije Bobana Jovanovića, Stefanović je u Kruševcu, gde se napad i desio krajem novembra 2018. godine, rekao je da od tada ništa u… »
Stefanović (SSP): Napad u Kruševcu je promenio Srbiju

Stefanović (SSP): Napad u Kruševcu je promenio Srbiju

Novi magazin 23.11.2020
Potpredsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Borko Stefanović izjavio je danas, povodom druge godišnjice napada na njega u Kruševcu, da je to bio pokušaj ubistva koji je izazvao "najveće demonstracije" i doveo do bojkota parlamenta, za koji smatra da… »
Stefanović: Dve godine posle napada na mene, više ništa u Srbiji nije isto

Stefanović: Dve godine posle napada na mene, više ništa u Srbiji nije isto

N1 Info 23.11.2020
Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde Borko Stefanović poručio je danas, na drugu godišnjicu napada na njega u Kruševcu, da od tada u Srbiji niša više nije isto i da je taj napad bio povod za najveće demonstracije u "ovom veku" koje su… »
Borko Stefanović: Vučić je danas mnogo slabiji nego pre početka demonstracija

Borko Stefanović: Vučić je danas mnogo slabiji nego pre početka demonstracija

Danas 23.11.2020
Zamenik predsednika Stranke slobode i pravde u razgovoru za Danas o građanskim protestima koji su otpočeli pre dve godine Pre tačno dve godine ispred Mesne zajednice Rasadnik u Kruševcu, gde je trebalo da se održi tribina Saveza za Srbiju, maskirani… »

Vesti dana »