Povezane vesti

Uskočila mu u krilo, ljubila ga i tepala mu: Janjuš terao Maju od sebe, pocepao joj čarape! (video)

Uskočila mu u krilo, ljubila ga i tepala mu: Janjuš terao Maju od sebe, pocepao joj čarape! (video)

Mondo 23.11.2020
Koristi svaku priliku da bude sa njim! Koristi svaku priliku da bude sa njim! Pomirenje Maje Marinković i Marka Janjuševića nema nije šokiralo, pogotovo kada su završili u istom krevetu. Sve je očiglednije da Maja ne može da živi bez Janjuša, pa… »
U šoku sam zbog svega: Otac Maje Marinković ne opravdava ćerkino pomirenje sa Janjušem!

U šoku sam zbog svega: Otac Maje Marinković ne opravdava ćerkino pomirenje sa Janjušem!

Mondo 23.11.2020
Njihovo pomirenje posle svih skandala iznenadilo je sve. Njihovo pomirenje posle svih skandala iznenadilo je sve. Pomirenju Maje Marinković i Marka Janjuševića Janjuša nije se nadao ni otac učesnice Zadruge, kojem je ovo najteže palo. Iako su oboje… »
Janjuš i Maja se pomirili, njen otac Taki van sebe: "u šoku sam zbog svega što se desilo"

Janjuš i Maja se pomirili, njen otac Taki van sebe: "u šoku sam zbog svega što se desilo"

Blic 23.11.2020
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš su se pomirili, a ovaj njihov potez nimalo nije obradovao starletinog oca Takija. Naime, iako su Maja i Janjuš po ulasku u rijaliti „Zadruga“ isticali da nemaju nameru da se pomire, čini se da su jedva… »
U šoku sam zbog odnosa moje ćerke s tim čovekom! Oglasio se Majin otac nakon što se pomirila sa Janjušem: Zadala mu novi…

U šoku sam zbog odnosa moje ćerke s tim čovekom! Oglasio se Majin otac nakon što se pomirila sa Janjušem: Zadala mu novi…

Kurir 23.11.2020
Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš obdnovili su svoju vezu pred kamerama, ali su ubrzo naišli na brojne svađe i rasprave, pa tako su sada ponovo u nerazjašnjenom odnosu. Naime, iako su oboje po ulasku u rijaliti „Zadruga“ isticali da… »
Janjuš pocepao maji čarape, ona se uzbudila: Marinkovićeva se više ne odvaja od dečka, njemu nije dobro, ceo se preznojio…

Janjuš pocepao maji čarape, ona se uzbudila: Marinkovićeva se više ne odvaja od dečka, njemu nije dobro, ceo se preznojio…

Kurir 23.11.2020
Marko Janjušević Janjuš i Stefan Šebez su sedeli u dvorištu i njima se pridružila Maja Marinković koja ne može da izdrži da bude bez Janjuša. "Majo, skloni se od mene", rekao je Janjuš kada je Maja krenula da mu sedne u krilo. "Jao, pocepao si… »

Vesti dana »